کدخبر : 1185 |

امنیت مذهبی و اعتقادی در گرو شناخت امامزادگان است


مدیرکل اوقاف قم: امنیت مذهبی و اعتقادی در گرو شناخت امامزادگان است
پایگاه خبری امامزادگان (بقاع نیوز): مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: هرچقدر امامزادگان را بيشتر به قشر جوان بشناسانیم، امنیت مذهبی و اعتقادی آنان را تقویت کرده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،‌ منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین شوذب شیری در مراسم افتتاحیه طرح نشاط معنوی که در آستان مقدس امامزاده جعفر شهید برگزار شد، اظهار كرد: طرح نشاط معنوی یکی از برنامه‌های نورانی سازمان اوقاف و امور خیریه است که در جوار امامزادگان و با هدف معرفی بیشتر ایشان به قشر جوان و نوجوان برگزار می‌شود.

وی در ادامه با بیان این‌که «بیش از 600 امامزاده در استان قم وجود دارد» خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلايل گوناگون از موقعیت فعلی بسیاری از این بزرگواران بی اطلاع هستیم، البته باید توجه داشت که هدف اصلی طرح نشاط معنوی، افزایش معرفت در کنار این امامزادگان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به برگزاری طرح نشاط معنوی در مناطق چهارگانه استان، اظهار كرد: باید در برگزاری این طرح، حریم و قداست امامزادگان حفظ شود و در کنار حفظ قداست ایشان، راه تعالی و رشد را نیز یافت.

وی در پایان با بیان این‌که «افزایش معرفت قشر جوان و نوجوان نسبت به امامزادگان موجب حفظ سلامت معنوی و اعتقادی آنان خواهد شد» عنوان کرد: اگر به دنبال رزق و امنیت هستیم، باید به آستان امامزادگان متوسل شد و با افزایش شناختمان نسبت به ایشان، امنیت مذهبی و اعتقادی را برای خودمان فراهم کنیم.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :