کدخبر : 1189 |

امامزاده های شاخص البرز آماده برگزاری جشن نیمه شعبان می شوندیاهو در گفتگو با مهر:
امامزاده های شاخص البرز آماده برگزاری جشن نیمه شعبان می شوند
پایگاه خبری امامزادگان (بقاع نیوز): مشاور رسانه ای مدیر کل اوقاف و امور خیریه البرز گفت: با نزدیک شدن به ایام نیمه شعبان امامزادگان شاخص استان آماده برگزاری جشن و مراسم می شود.

سید عباس یاهو در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نزدیک شدن به نیمه شعبان گفت: مردم استان البرز با چراغانی ونصب پرچم و آذین بندی سر در مغازه ها و منازل، کوچه ها و خیابان ها به استقبال  عید بزرگ نیمه شعبان می روند.
وی افزود: در همین راستا و در جهت تعظیم شعائر اسلامی ، که عید ولادت امام عصر(عج) نیز از بزرگترین آن است، امامزادگان شاخص استان البرز اماده برپایی جشنهای نیمه شعبان می شوند.

وی تاکید کرد: برنامه ویژه احیاء شب نیمه شعبان همراه با قرائت دعای کمیل، سخنرانی و مناجات برگزار خواهد شد.

یاهو افزود: در روز ولادت مراسم جشن و سرور در بقاع متبرکه و امامزادگان پیروان دین مبین اسلام و ارادتمندان امام زمان (عج) با شرکت در این مراسم باشکوه بار دیگر ارادت خالصانه خود را نسبت به این امام نشان خواهند داد.

وی گفت: در سالروز ولادت امام عصر (عج) سخنرانان در بقاع متبرکه و امامزادگان گوشه هایی از زندگی گهربار امام مهدی (ع) را تبیین خواهند کرد.

یاهو یادآور شد: در این آیین در فضیلت امام زمان (عج) و خصوصیات شخصیتی حضرت به مداحان به مولودی خوانی خواهند پرداخت.

وی بر ضرورت ترویج  و تبلیغ فرهنگ مهدوی در بین جوانان تاکید کرد و گفت: برنامه ها و مراسم و سخنرانی ها حول این محور خواهند بود.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :