کدخبر : 1171 |

معرفی سرپرست جدید اداره اوقاف کبودراهنگ


معرفی سرپرست جدید اداره اوقاف کبودراهنگ

پایگاه خبری امامزادگان (بقاع نیوز): حجت‌الاسلام ابوذر عباسی به عنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودراهنگ معرفی شد.

 

در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات”حجت‌الاسلام محمد جمشیدی”، “حجت‌الاسلام ابوذر عباسی” به عنوان سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودراهنگ معرفی شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان در این مراسم با اشاره به لزوم ارج نهادن به ترویج و اشاعه سنت وقف در بین آحاد مردم جامعه بر اهمیت تدبیر امور اوقاف و امور امامزادگان هر شهرستان صحه گذاشت.
حجت‌الاسلام محمد صالحی با اشاره به مهجوریت وقف در دوره ستمشاهی پهلوی عنوان کرد: پس از فتوای تاریخی امام خمینی (ره) در راستای لزوم بازگرداندن موقوفات به حالت وقفی، فعالان این عرصه اهتمامی تام در زمینه تحقق این فتوا ورزیدند که شاهد آن شکوفایی و آبادی بقاع متبرکه و موقوفات در سراسر کشور است.
به گفته وی، شهرستان کبودراهنگ دارای 32 موقوفه شهری و روستایی و 2 هزار و 86 رتبه شهری و روستایی و 18 امامزاده و بقعه متبرکه است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان ضمن قدردانی از زحمات حجت‌الاسلام محمد جمشیدی، عملکرد وی را در اوقاف کبودراهنگ مثبت ارزیابی و اظهار کرد: وی در این مدت تعامل خوب و سازنده‌ای با مردم شهرستان کبودراهنگ در بحث وقف به ثبت رسانده است

 

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :