کدخبر : 1111 |

بیانیه اوقاف خراسان جنوبی در محکومیت اهانت کننده به ساحت امام هادی (ع)


بیانیه اوقاف خراسان جنوبی در محکومیت اهانت کننده به ساحت امام هادی (ع)
یُریدُونَ لِیُطفِئُوا نُورَ اللهِ بِاَفوَاهِهِم وَ اللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوکَرِهَ الکَافِرُونَ (صف/8)
بار دیگر ایادی استکبار جهانی و قلم به دستان مزدور و روباه صفتان شیطانی، چهره از نفاق گشودند و با اهانت به ساحت مقدس و شخصیت نورانی و معصوم امام هادی علیه‌السلام باعث آشکار شدن هر چه بیشتر مظلومیت اهل بیت عصمت و طهارت‌علیهم‌السلام شدند.

 و این حرکت‌های خبیثانه و جاهلانه نشان از وحشتی است که دشمنان قسم خورده اسلام ناب محمدیدصلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم از نفوذ فرهنگ اهل‌بیت علیهم‌السلام و حاکمیت اسلام در سطح جهان با حرکت بیداری اسلامی در منطقه دارند.
در پی اهانت و هتک حرمت ساحت مقدس ائمه معصومین علیهم السلام و امام هادی علیه السلام اداره کل اوقاف خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای این عمل ننگین را محکوم و نفرت و بیزاری خود را از عوامل آن اعلام کرد .
اگر در سال 254 ه. ق (معتز) ملعون حضرت امام هادی (ع) را به شهادت رساند امروز فرزندان شرور معتز قصد اهانت و جسارت به ساحت مقدس آن امام همام را داشته و دارند ، ما شیعیان و پیروان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) هر گونه اهانت به ساحت مقدس اهل بیت (ع) را شدیدا محکوم نموده و ضمن ابراز انزجار از این عمل بی شرمانه اعلام می داریم در راه صیانت از حریم امامت و ولایت تا پای جان ایستاده ایم و در این راه از نثار جان ناقابل خود نیز فرو گذار نخواهیم بود .
لذا با حمایت از کلیه مراجع عظام تقلید که حکم ارتداد هتاک به حریم امام هادی (ع) را صادر کرده اند بر ادامه راه سرخ شهیدان اصرار ورزیده و پایبندی خود را به ائمه اطهار (ع) اعلام می نماییم بی شک این گونه اعمال ننگین باعث سرافکندگی بیشتر عوامل استکبار و شیطان صقتان خواهد بود .
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان جنوبی این اقدام زشت را محکوم و برائت خود را از عوامل آن اعلام می دارند ، باشد که تسلایی بر دل داغدار حضرت ولی عصر روحی وارواحنا له الفداه شود .
از این رو ضروری است با توجه به قرارگرفتن در آستانه سالروز شهادت آن امام همام، برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن مراسم عزاداری و بزرگداشت حضرت امام علی‌النق یعلیه‌السلام در جوار آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اقدام شود.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :