کدخبر : 1093 |

هتل پارسیا، نمونه ای دیگر از احسان ماندگار


قم/گروه خبرهای دریافتی

هتل پارسیا، نمونه ای دیگر از احسان ماندگار
پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز):هتل چهار ستاره پارسیا، موقوفه مرحوم سید حسین اردهالی به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و با حضور جمعی از خیرین و مسئولان استانی و کشوری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، مراسم افتتاحیه هتل چهار ستاره پارسیا که عصر دیروز در تالار زیتون این هتل برگزار شد، میزبان جمعی از خیرین و واقفین استان قم بود، لازم به ذکر است این مراسم با قرائت قرآن آغاز شد و پس از آن گروه هنری مذهبی رضوان به اجرای برنامه تواشیح با موضوع برترین مادر انسان های دنیا، حضرت زهرا سلام الله علیها و امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف پرداخت و در ادامه این مراسم، قائم مقام موقوفات حاج سید حسین اردهالی به بیان خیر مقدم به میهمانان این مراسم پرداخت.
این مراسم با حضور مدیرکل  اوقاف و امور خیریه استان قم و مدیر امور اوقافی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، استاندار قم، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و کشوری صورت گرفت.
در ادامه این جلسه کائینی معاون امور اوقافی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور به سخنرانی و بیان فواید و جنبه های گوناگون مقوله احسان ماندگار، وقف پرداخت و پس از آن، یکی از معلولین آسایشگاه کاشانه مهر کاشان، به نمایندگی از بیماران بی بضاعت به قرائت مقاله در باب تشکر از واقفین و خیرین پرداخت.
این مراسم با مدیحه سرایی مداحان اهل بیت علیهم السلام در رابطه با میلاد با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها ادامه یافت و پس از آن مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم به سخنرانی پرداخت و پس از آن نیز استاندار قم با سخنان خود این مراسم را به پایان رسانید.
هتل چهار ستاره پارسیا با برگزاری این مراسم افتتاحیه، به طور رسمی آغاز به کار کرد و در حال خدمت رسانی به زائران کریمه اهل بیت علیهم السلام است این در حالی است که منافع حاصل از فعالیت این هتل چهار ستاره، در راستای نیت واقف این موقوفه، یعنی صرف درمان بیماران بی بضاعت، هزینه تحصیل و اطعام مساکین خواهد شد.
در انتهای این مراسم نیز از 20 تن از فعالان و دست اندرکاران احیاء موقوفه مرحوم سید حسین اردهالی، مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :