کدخبر : 1066 |

وقف یک واحد مسکونی با نیت ترویج علوم قرآنی در نهاوند


همدان/گروه خبرهای دریافتی

وقف یک واحد مسکونی با نیت ترویج علوم قرآنی در نهاوند
پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز):رییس اوقاف نهاوند از وقف یک واحد مسکونی با نیت ترویج علوم قرآنی وکمک به ایتام و روضه خوانی اهل بیت(ع) در شهرستان نهاوند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان همدان ، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی عزیزی از وقف یک واحد مسکونی با نیت ترویج علوم قرآنی وکمک به ایتام و روضه خوانی اهل بیت(ع) در شهرستان نهاوند خبر داد.
رییس اوقاف نهاوند با بیان اینکه ارزش ریالی این منزل مسکونی سه طبقه یک میلیارد و پانصد  میلیون ريال است افزود: خانم ملیحه ابراهیم حاجی آبادی در سالجاری این واحد مسکونی را با زیر بنای360  متر مربع ، وقف کمک به ایتام ، ترویج علوم و معارف قرآن کریم و روضه خوانی اهل بیت(ع) نموده است.
حجت الاسلام عزیزی اظهار داشت: در سال گذشته پنج موقوفه جدید در شهرستان نهاوند وقف شده که  موقوفه خانم حاجی آبادی اولین موقوفه در سالجاری است که امید است انشاء ا… امسال شاهد وقف های گسترده ای در سطح شهرستان نهاوند باشیم.
ایشان از مردم خیّر و خداجوی شهرستان نهاوند درخواست کرد با توجه به نیازهای جامعه امروز موقوفاتی را با نیت: ایجاد مراکز قرآنی و کمک به نشر و تبلیغ علوم و معارف قرآنی ، کمک به دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت، کمک هزینه تهیه جهیزیه و ازدواج جوانان و ایجاد مراکزی جهت درمان بیماریهای خاص و صعب العلاج وقف نمایند.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :