کدخبر : 1061 |

پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز):برگزاری مراسم رحلت حضرت ام البنین در امام زاده شاه سید


قم/گروه خبرهای دریافتی
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قم خبرداد:
پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز):برگزاری مراسم رحلت حضرت ام البنین در امام زاده شاه سید علی (ع)
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قم گفت: در شب رحلت حضرت ام البنین(س) در آستان مقدس امام زاده شاه سید علی(ع)، مراسم بزرگداشت آن حضرت برگزار خواهد شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا آسوده با اشاره به فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز حضرت ام البنین(س)، اظهار داشت:روز شنبه مصادف با 13 جمادی الثانی، سالروز رحلت جانگداز حضرت ام البنین(س) است و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم نیز، در این روز برنامه هایی برای بزرگداشت این روز در دست اقدام دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه امام زاده شاه سید علی(ع) از نوادگان حضرت ابوالفضل(ع) است، عنوان کرد: به همین دلیل در شب رحلت جانگداز حضرت ام البنین(س) یعنی جمعه ساعت 21، در آستان مقدس امام زاده شاه سید علی(ع) مراسم عزاداری برگزار خواهد شد.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قم با اشاره به هدف از برگزاری این مراسم، اعلام کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم به منظور نشر فرهنگ غنی اهل بیت(ع) و نشر مفاهیم انسانی، با همکاری هیئت جوانان حضرت ابوالفضل(ع) و جمعی دیگر از هیئات مذهبی استان، اقدام به برگزاری این مراسم کرده است.
وی در پایان با بیان اینکه این مراسم عزاداری با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری آغاز خواهد شد، افزود: در ادامه این مراسم سید رضا تحویلدار به مدیجه سرایی برای اهل بیت (ع) خواهد پرداخت.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :