کدخبر : 1060 |

تحویل هدایا و نذورات مردم خداجوی زنجان به ستاد بازسازی عتبات عالیات


تهران/گروه خبرهای دریافتی

تحویل هدایا و نذورات مردم خداجوی زنجان به ستاد بازسازی عتبات عالیات
پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز):رئیس و اعضای ستاد بازسازی عتبات استان زنجان بهمراه حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه ابهر باحضور در محل ستاد بازسازی عتبات مقدار  یک کیلو و هشتصدو پنجاه و سه گرم و هزار و پانصدو هشتاد سوت طلا و مبلغ یکصدو ده میلیون تومان را جهت بازسازی اعتاب مقدسه تحویل هیئت رئیسه ستاد کردند.


 به گزارش پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز)به نقل ازروابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمع ابهر در باب عظمت و مقام سیدالشهداء(ع) گفت: طبق آیه شریفه “هل جزاء الاحسان الا احسان ” آقا اباعبدالله الحسین(ع) عظیم است، کریم است و خدا به خاطر عمل خالصانه اش جزای او را داد.
امام جمعه ابهر اظهار داشت: اینکه خداوند همه انبیاء را موظف کرده شب های جمعه به زیارت قبر امام حسین(ع) بروند، اینکه تربت همه اماکن زیارتی خوردنش حرام است اما تربت امام حسین(ع) حلال، اینکه تا نام حسین می آید مردم از هرچه دارند می گذرند نمونه اش همین طلاها که برای خانم ها خیلی ارزشمند است اما با شنیدن خبر بازسازی حرم حسین بن علی(ع) آنرا هدیه می کنند، اینکه زیارتنامه سایر امامان را امامان دیگر نوشته اند اما زیارتنامه حسین(ع) را خود خدا مدنظر داشته؛ حسین(ع) با خدا معامله کرد و مردم با حسین(ع) معامله می کنند.
در ادامه این دیدار مهندس پلارک رئیس ستاد بازسازی ضمن تشکر و تقدیر از بیانات حاج آقا رحیمی و اعضای ستاد زنجان گفت: ستاد زنجان بحمدالله ستادی قوی، پرکار و منظم است و گزارش های دقیقی که از مسائل مالی و نذورات به ستاد مرکز ارائه می نمائید دلیل بر انضباط مالی شماست
زنجان بحمدالله در انجام پروژه های بازسازی عتبات هم خیلی خوب عمل کرده و بعنوان یک پایگاه مهم شیعه به حساب می آید.
پلارک با برشمردن اوصاف مردم ولایتمدار و اهل بیتی زنجان گفت: ستاد مرکز با توجه به شناختی که از ستاد زنجان دارد اگر روزی در هر زمینه دچار مشکل شود یقینا به ستاد زنجان تکیه خواهد کرد.
ایشان در ادامه به مصمم بودن انجام  درخواستهای رئیس و اعضای ستاد زنجان گفت: یقینا سپردن بعضی از پروژه های مشهود نظیر درب حرم ها و غیره طبق توافق بعمل آمده به مردم خوب زنجان سپرده خواهد شد. من برای عزیزان ستاد آرزوی موفقیت دارم.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :