کدخبر : 1057 |

بقاع متبرکه کشور متحول می‌شود


تولیت آستانه مقدس شاه عبدالعظیم خبر داد
بقاع متبرکه کشور متحول می‌شود
پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز): تولیت آستانه مقدس شاه عبدالعظیم و رئیس دانشگاه علوم حدیث گفت: در آینده نزدیک بقاع متبرکه کشور متحول می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از فردوس، آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری ظهر امروز در بازدید از بارگاه مطهر امامزادگان سلطان محمد و سلطان ابراهیم(ع) شهرستان فردوس اظهار داشت: هرچه امکانات بیشتر باشد زمینه برای رشد و تعالی بقاع متبرکه نیز بیشتر فراهم می‌شود.

وی افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی برای توسعه امامزادگان اقدامات قابل توجهی انجام شده است اما تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم و باید بیش از این‌ تلاش کنیم.

تولیت آستانه مقدس شاه عبدالعظیم و رئیس دانشگاه علوم حدیث تصریح کرد: برای اینکه فاصله با نقطه مطلوب بقاع متبرکه کمتر شود نیازمند عزم جدی مردم، روحانیت و مسئولان هستیم که همانند گذشته خدمت به این اماکن متبرکه را کاری مهم و خدایی بدانند.

ری شهری یادآور شد: با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و مردم باید طی چند سال آینده تحولی بزرگ در بحث توسعه اماکن مقدس در سطح کشور انجام شود که شرط انجام این تحول، کار مستمر همراه با برنامه‌ریزی شایسته و در خور شان امامزادگان است.

وی از تجربه به عنوان یکی ازعوامل مهم درخدمت به امامزادگان یاد کرد و گفت : یکی از کرامات امامزادگان گره‌گشایی از کار مردم است.

تولیت آستانه مقدس شاه عبدالعظیم افزود: متولیان در این مسیر هراسی به دل راه ندهند چرا که خود امامزادگان در برطرف کردن مشکلات کمک می‌کنند.

بارگاه مطهر امامزادگان سلطان محمد و سلطان ابراهیم(ع) شهرستان فردوس امشب پس از اقامه نماز مغرب و عشا با حضور مسئولان شهرستان غبارروبی و عطرافشانی می‌شود.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :