کدخبر : 1044 |

اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در امامزاده عبدالله همدان تشكیل می شود


همدان/گروه خبرهای دریافتی

اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در امامزاده عبدالله همدان تشكیل می شود

پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز):سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه همدان گفت: اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در امامزاده عبدالله(س) تشكیل می شود.

به گزارش پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز)از همدان،حجت الاسلام سید حسن رضوی اظهارکرد: این اجتماع ساعت 10 صبح ششم اردیبهشت ماه با حضور هیئات مذهبی شهر همدان در سوگواره یاس نبوی برای بزرگداشت فضایل و مناقب حضرت زهرا (س) برگزار می شود.
وی با اشاره به مسیرهای حركت این هیات ها گفت: تمامی هیات های عزاداری از خیابانهای منتهی به امامزاده عبدالله حركت و در میدان امامزاده عبدالله (ع) تجمع می كنند.
وی با تاكید براین كه ایام فاطمیه برنامه خاصی برای راه اندازی دستههای مذهبی برنامه ریزی شده است افزود: براساس تاكید رهبری، باید ایام فاطمیه را عاشورایی در استان برگزار كنیم و در این راستا اداره اوقاف و امور خیریه همدان برنامه های متنوعی را تدارك دیده است.
وی در پایان با تاكید بر لزوم توجه هیاتی مذهبی برای حفظ شان و منزلت مراسم عزاداری، گفت: تمامی دستورالعمل های عزاداری باید مطابق مراسم عزاداری محرم رعایت شود و از رواج بدعت ها و آسیب ها جلوگیری شود.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :