کدخبر : 988 |

تمبر رسمی میقات الرضا(ع) رونمایی می‌شود


با حضور میهمانانی از کشورهای مسلمان منطقه

تمبر رسمی میقات الرضا(ع) رونمایی می‌شود

پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز): مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: در کنگره میقات‌الرضا(ع) با حضور میهمانانی از مصر، لبنان، عراق و سوریه از تمبر رسمی میقات‌الرضا رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه امامزادگان از مشهد، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، سیدمحمد فتحی اظهار داشت: تمبر رسمی میقات‌الرضا(ع) با همکاری شرکت پست خراسان رضوی طراحی و در تیراژ 200 هزار نسخه چاپ و در کشور توزیع می‌شود.

مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی افزود: هدف از طراحی این تمبر به عنوان یک نماد هنری، شناساندن موضوع میقات‌الرضا(ع) به مردم جامعه است.

فتحی با اشاره به کنگره میقات الرضا(ع) گفت: همایش میقات‌الرضا‌ در راستای لبیک گفتن به سخن رهبری مبنی بر تبدیل بقاع‌متبرکه به قطب‌های ‌فرهنگی کشور و ایجاد آمادگی معنوی زائران امام رضا(ع) قبل از تشرف به حرم‌رضوی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه فراخوان این کنگره از ابتدای بهمن ماه سال جاری ارائه شده است،خاطرنشان کرد: این کنگره از 18 اسفند ماه با حضور مهمانانی از مصر، لبنان، عراق و سوریه در امامزادگان یاسر،ناصر طرقبه برگزار می‌شود.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :