کدخبر : 985 |

ما با همه امکانات در بازسازی عتبات عالیات شرکت خواهم کرد.


مدیرعامل بانک ملت:

ما با همه امکانات در بازسازی عتبات عالیات شرکت خواهم کرد.

نخستین نشست کار گروه بانکی ستادبازسازی عبتات عالیات، با حضور مهندس پلارک ،معاونین ستاد وجمعی از مدیران با نک درمحل ستاد بازسازی عتبات عالیات تشکیل شد

به گزارش پایگاه امامزادگان به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عبتات عالیات، در این نشست که با ابتکار دکتر فتحعلی رئیس کارگروه بانکی ستاد و چند تن از همکارانشان تشکیل شده بود مهندس پلارک رئیس ستاد به تشریح عمکلرد مجموعه ستاد در اعتاب مقدسه پرداخت و با ارائه گزارش دقیق به توجیه اعضای جلسه پرداخت که این گزارش با استقبال آنان مواجه شد.

در ادامه دکتر ساروخانی مدیرعامل بانک ملی ضمن تشکر از گزارش مبسوط مهندس پلارک گفت: بنده معتقدم خدا به شما دوستان عتبات تفضل کرده؛ افتادن در اینگونه مسیرها یقینا با لطف خدا صورت پذیرفته حقیقتا کار در عتبات کاری بسیار ارزشمند است مردم در رفت و آمد به کشور عراق بخوبی تغییرات مهمی که در مرمت و بازسازی صورت پذیرفته را حس می کنند.

مدیرعامل بانک ملت افزود: ما در این بانک مقدورات و امکانات زیادی داریم و این امکانات را در اختیار خیلی از مراکز فرهنگی و معنوی گذاشته ایم مخاطبین ما در بانک دو گروه هستند؛ یک گروه افراد صاحب سرمایه که ساز و کار خود را دارند اما گروه دوم قشر ضعیف جامعه که در قالب گرفتن وام و دیگر خدمات در خدمتشان هستیم که اعتقاد دارم آنهایی که دست مارا در قیامت می گیرند همین گروه دوم هستند  مسلما کمک به بازسازی اماکن مقدسه در عراق هم از امور معنوی است که این بانک ورود در آن را افتخار خود می داند.

وی افزود:خدمات الکترونیک ما نسبت به سایر بانک ها بسیار زیادتر است و خدمات اینترنتی ما خیلی بالاست که می تواند در خدمت جمع آوری نذورات باشد همانطور که مهندس پلارک گفتند ما می توانیم در قالب قرض الحسنه به افرادی که ایشان معرفی می کنند وام بدهیم و این وام را به حساب بازسازی عتبات واریز و اقساط را از وام گیرنده کم کنیم و قطعا خیلی ها هستند که مایلند در این امر مشارکت کنند.

 ساروخانی ادامه داد ما پروژه ای داریم بنام احسان مهر که خیرین سود سپرده های خود را به گروه های نیازمند اختصاص می دهند در زمینه اطلاع رسانی 2000شیعه بانک بستر مناسبی است برای اطلاع رسانی و ترغیب مردم به کمک.

در ادامه، مهندس پلارک با ابراز خوشحالی از آمادگی کامل رئیس و روسای اداری بانک اعلام نمود ما خوشحالیم که مدیرعامل محترم بانک و همکارانشان از امروز بعنوان عضو جدید ستاد بازسازی برادران خود را در این ستاد حمایت می کنند ما آمادگی کامل داریم تا از هر زمینه ای که بانک ملت بتواند جهت جذب نذورات فراهم کند استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی ستاد، دکتر فتحعلی رئیس کارگروه بانکی و یکی از اعضا این کارگروه با ارائه گزارشی راه های همکاری فی ما بین را برشمرد و از دکتر ساروخانی خواستند فردی را به عنوان نماینده بانک به ستاد معرفی نمایند که با انتصاب آقای سهرابی که از چهره های با ارزش بانک می باشد توسط مدیرعامل بانک ملت این درخواست به اجابت رسید.

در خاتمه هدایای ستاد بازسازی شامل تربت اباعبدالله الحسین(ع) و تصویر زیبایی از حرم مطهر سیدالشهدا(ع) در قالب تابلو سنگ به مدیرعامل بانک و همکارانشان اهدا گردید که با توجه به عشق و ارادت ایرانیان عاشق اهل بیت توانست موجب اعتلای فضای معنوی جلسه گردد.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :