کدخبر : 961 |

راه‌اندازی ۵ مرکز مشاوره دینی در امام‌زاده‌های اصفهان


تا پایان سال جاری صورت می‌گیرد
راه‌اندازی ۵ مرکز مشاوره دینی در امام‌زاده‌های اصفهان

پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز): مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تا پایان سال جاری پنج مرکز مشاوره با رویکرد دینی در بارگاه امام‌زاده‌ها و بقاع شاخص متبرکه اصفهان افتتاح و راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام حسین اژدری در آیین افتتاحیه دومین مراکز مشاوره دینی در امام‌زاده محسن اصفهان یادآور شد: نیمه دوم آذرماه جاری نخستین مرکز مشاوره با رویکرد دینی در جوار مقبره علامه مجلسی اصفهان افتتاح و راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه اوقاف اصفهان در راستای تبدیل شدن بقاع متبرکه به قطب فرهنگی اقدامات بسیاری را انجام می‌دهد، اضافه کرد: تحقق این موضوع یکی از مهم‌ترین خواسته‌ها و مطالبات رهبر معظم انقلاب به شمار می‌رود و اجرای برنامه‌های دینی و فرهنگی در راستای این موضوع نقش مؤثری دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر دومین مرکز مشاوره با رویکرد دینی در بقاع متبرکه، در امام‌زاده محسن اصفهان واقع در خیابان وحید افتتاح و راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه در این مراکز افراد در زمینه‌های مختلف مشاوره رایگان دریافت می‌کنند، افزود: هم‌چنین تمامی مشاوره‌های ارائه شده به افراد در این مراکز از رویکرد دینی برخوردار است و مسئولان باید مردم و جوانان را به سوی استفاده از آموزه‌های دینی و قرآنی در زندگی خود تشویق کنند.

اژدری با اشاره به اینکه افزایش تعداد مراکز مشاوره دینی در سطح بقاع متبرکه یکی از رویکرد‌های اوقاف و امور خیریه استان به شمار می‌رود، تأکید کرد: تا پایان سال جاری پنج مرکز مشاوره با رویکرد دینی در بارگاه امام‌زاده‌ها و بقاع شاخص متبرکه اصفهان افتتاح و راه‌اندازی می‌شود.

وی ادامه داد: در این مراکز مشاوره در زمینه مسائل دینی، اقتصادی، اخلاقی، تربیتی و هرگونه سؤال اجتماعی به مردم و به ویژه جوانان ارائه می‌شود.

مربوطه به : اخباراجتماعیاخبارپایگاه

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

  1. با سلام

    نرم افزار داینامیک اتاق فکر با محوریت نهج البلاغه

    که یکی از کاربردهایش مشاوره دینی است
    اطلاع رسانی میشود

    http://ali121.com/f/4F

دیدگاه شما :