کدخبر : 350 |

همایش بزرگداشت امامزاده حسن (ع)در دهه کرامت


اولین همایش بزرگداشت سه امامزاده واجب التعظیم در دهه کرامت با حضور سخنرانان و مداحان و شاعان مطرح کشو با حضور مسئولان استان و شهرستان کرج برگزار خواهد شد.

همایش بزرگداشت امامزاده حسن (ع) طی دهه کرامت در کرج برگزار می شود
کرج – خبرگزاری مهر: مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز از برگزاری اولین همایش بزرگداشت امامزاده حسن (ع) طی هفته کرامت در کرج خبر داد و گفت: در این دهه بزرگداشت سه امامزاده واجب التعظیم در دستور کار است که اولین همایش در شهرستان کرج و در صحن امامزاده حسن (ع) برگزار خواهد شد.
به گزارش بقاع خبر؛ سیدعباس یاهو در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در دهه کرامت که دهه بزرگداشت امامزادگان نامگذاری شده است در سطح استان بزرگداشت سه امامزاده واجب التعظیم در دستور کار است که اولین همایش در شهرستان کرج و در صحن امامزاده حسن (ع) برگزار می شود.

وی افزود : آستان مقدس امامزاده حسن (ع) از جمله امامزادگان صاحب کرامت استان البرز و شهرستان کرج است که مورد توجه اقشار مختلف مردم بوده و روزانه شاهد حضور زائران و ارادتمندان به ساحت اهل بیت علیهم السلام است.
یاهو، ادامه داد: مراسم بزرگداشت امامزاده حسن (ع) در روز پنج شنبه هفتم مهرماه و از ساعت ۱۵ با حضور سخنران و مداح و شاعر مطرح و نیز با حضور مسئولان استان و شهرستان کرج برگزار خواهد شد.

وی، یادآور شد: در همین ارتباط مراسم بزرگداشت امامزاده هارون (ع)  در شهرستان طالقان و امامزاده سلیمان در شهرستان اشتهارد در دهه کرامت برگزار می شود.

دهه کرامت از سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز و تا ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ادامه دارد.

 

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :