کدخبر : 27665 |

«سکوت شکسته»روایتی ازخاطرات محمود پاک‌نژاد


کتاب «سکوت شکسته»روایتی از خاطرات محمود پاک‌نژاد، فرمانده اطلاعات عملیات لشکر ۱۷ علی‌بن ابی‌طالب(ع) در ۸ سال دفاع مقدس به چاپ رسیده است.

«سکوت شکسته» در قم رونمایی شد
بقاع خبر:سید هادی سعادتمند نویسنده کتاب «سکوت شکسته» می گوید: این کتاب روایتی از خاطرات محمود پاک‌نژاد، فرمانده اطلاعات عملیات لشکر ۱۷ علی‌بن ابی‌طالب(ع) در ۸ سال دفاع مقدس می باشد. برای نوشتن این کتاب به دنبال شخصیت تاثیرگذار در عملیات کربلای یک بودم.وی ادامه می دهد: پاک‌نژاد پس از پایان جنگ سکوت کامل داشت، به ایشان تاکید کردم بار سنگینی به دوش من و شماست و مقام معظم رهبری تاکید کرده‌اند رزمنده‌ای که خاطرات خود را ثبت نکرده ماموریتش به پایان نرسیده است.نویسنده کتاب «سکوت شکسته» تاکید می کند: این کار فردی است و تلاش کردم کار به صورت خاص و زبان امروزی منتشر شود.

سعادتمند می گوید: این کتاب روایت دوران کودکی و زندگی پاک‌نژاد است و در بخشی از این کتاب به عملیات والفجر ۱۰ می‌پردازد که در جایگاه فرمانده اطلاعات عملیات بوده است.

گفتنی است :کتاب «سکوت شکسته» شامگاه چهارشنبه ۱۸ تیر با حضور محمدرضا موحد جانشین فرمانده سپاه استان قم، مهدی متقیان مدیرکل پدافند غیرعامل قم، محمود پاک‌نژاد معاون وقت اطلاعات و عملیات لشکر ۱۷ امام علی‌بن ابی‌طالب(ع)، حجت‌الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل صداوسیمای مرکز قم و جواد افشار کارگردان سینما و تلویزیون در مرقد شهدای گمنام مرکز صدا و سیمای قم رونمایی شد.

مربوطه به : فرهنگیهنرمنداناجتماعیادبیات و نشرمعارفشهدادین و اندیشهفضای مجازیاخبارپایگاهآثار ادبیمعرفی کتاباخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :