کدخبر : 27629 |

سامانه خبرخوان و سایت رسمی


با تاسی از منویات امام خامنه ای (مدظله العالی) در زمینه فعالیت جدی در فضای مجازی  در چند سال اخیر توجه ویژه ای به روابط عمومی ها شده است .

سامانه خبرخوان برای اطلاع‌یابی در اوقاف سیستان و بلوچستان راه‌اندازی شد

به گزارش بقاع خبر از تسنیم در زاهدان مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان اظهار داشت: با اشاره به اهمیت فعالیت، در فضای مجازی گفت: اطلاع‌رسانی، اطلاع‌یابی و ارتباط بی‌وقفه با داخل و خارج از سازمان، لازمه کار روابط عمومی در هر دستگاهی است و یکی از ابزارهای قدرتمند در این زمینه اینترنت و نرم افزارهای آنلاین هستند.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه با تاسی از منویات امام خامنه ای (مدظله العالی) در زمینه فعالیت جدی در فضای مجازی که همانا ایشان اهمیت این کار را به اندازه اهمیت انقلاب تعبیر نموده‌اند، در چند سال اخیر با توجه ویژه به روابط عمومی، ابزار بسیار خوبی را در اختیار قرار داده است.

تدینی افزود: راه‌اندازی سایت رسمی برای اطلاع‌رسانی، راه‌اندازی سامانه خبرخوان برای اطلاع‌یابی و راه‌اندازی سامانه پیام کوتاه برای ارتباط دوطرفه و بی‌وقفه مردم و مسولین با سازمان و بالعکس از جمله اقدامات بسیار مهم در زمینه حضور اوقاف در فضای مجازی است.

وی تصریح کرد: داشتن سخت افزار و نرم افزار برای فعالیت درفضای مجازی جهت دستیابی به اهداف سازمانی اهمیت ویژه‌ای دارد، اما مهمترین نکته در این زمینه حضور کاربران و متصدیان مومن، متعهد و دلسوز است تا با بهره گیری از این ابزار بهترین مبارزه را با دشمن در نبرد اطلاعاتی داشته باشند.

انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیاخبار ویژهاخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی: , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :