کدخبر : 26698 |

اهداء برات کربلا به ۳ پرستار بهبود یافته ازکرونا


۳ پرستار بهبود یافته از بیماری کرونا شهرستان نور به برکت وقف “کربلایی” شدند.

این حواله‌ها به ۳ پرستار بخش ویژه بیماران کرونایی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نور که در راه مبارزه با کرونا ، خود به این ویروس مبتلا شده بودند اهدا شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نوردر گفت و گویی با بقاع خبر، از اهداء حواله کمک هزینه عتبات عالیات از محل اجرای نیت موقوفه حاج یحیی خان‌نوری به ۳ پرستار بهبود یافته از بیماری کرونا خبر داد و گفت: این حواله‌ها به ۳ پرستار بخش ویژه بیماران کرونایی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نور که در راه مبارزه با کرونا ، خود به این ویروس مبتلا شده بودند اهدا شد.

حجت‌الاسلام عیسی پوپا حیدری در ادامه گفت و گو اظهار کرد: مرحله دوم رزمایش ضیافت همدلی شهرستان نور با مشارکت گروه‌های جهادی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اجرا و بسته‌های معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

وی با اشاره به اجرای طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان نور افزود: همزمان با نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن کریم برای کادر درمان بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نور در محل این بیمارستان برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نور از اهدای حواله کمک هزینه عتبات عالیات از محل اجرای نیت موقوفه حاج یحیی خان‌نوری به ۳ پرستار بهبود یافته از بیماری کرونا بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد و گفت: این حواله‌ها به ۳ پرستار بخش ویژه بیماران کرونایی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نور که در راه مبارزه با کرونا ، خود به این ویروس مبتلا شده بودند اهدا شد.

توپاحیدری بیان کرد: برگزاری محفل انس با قرآن کریم و اهدای حواله کمک هزینه عتبات عالیات به پرستاران نجات یافته از بیماری کرونا به پاس قدردانی از تلاش‌های رزمندگان خط مقدم جبهه مقابله با کرونا صورت گرفته است.

انتهای پیام/

مربوطه به : عتبات عالياتأماكن مذهبيفرهنگیامامزادگاناخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :