کدخبر : 26605 |

مراسم لیالی قدر بصورت زنده از سیمای مازندران


برگزاری مجالس ومراسم لیالی قدر در استان مازندران با همکاری ادارات اوقاف شهرستانها و هیات رزمندگان استان بصورت مجازی و زنده از صدا و سیمای مازندران می شود.

مراسم لیالی قدر در آستان مقدس امامزادگان شاخص مازندران برگزار و به‌صورت زنده از شبکه استانی پخش خواهد شد.

حجت الاسلام مسعود قربانی در گفت گو با خبرنگار بقاع خبر اظهار کرد: به دلیل فراگیر شدن ویروس منحوس کرونا و وجود محدودیت ها در برگزاری مجالس و مراسمات تصمیم بر این گردید که مراسم لیالی قدر در استان مازندران با همکاری ادارات اوقاف شهرستانها و هیات رزمندگان استان بصورت مجازی و زنده از صدا و سیمای مازندران شود.

وی افزود: مراسم شب ۱۹ رمضان در امامزاده قاسم(ع) بابل با سخنرانی آیت الله توکل نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و با حضور مداحان شاخص استان برگزار و بصورت زنده از صدا و سیمای مازندران پخش می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: مراسم شب ۲۱ رمضان در آستان مقدس امامزاده عباس(ع)ساری با سخنرانی آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و با حضور مداحان شاخص بصورت زنده از شبکه مازندران پخش خواهد شد.

قربانی خاطرنشان کرد: مراسم شب ۲۳ رمضان نیز در امامزاده عبدالله (ع) آمل با سخنرانی حجت الاسلام صمدی آملی و مداحی مداحان شاخص برگزار و بصورت زنده از سیمای مازنردان پخش خواهد شد.

وی در پایان گفت: در صورت برطرف شدن ممنوعیت‌ها و صدور مجوز برگزاری مراسم‌های لیالی قدر در اماکن مذهبی، طی اطلاعیه‌های بعدی شرایط حضور زائران و روزه‌داران در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان به اطلاع شهروندان مازندرانی خواهد رسید.هنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: مراسم شب ۲۱ رمضان در آستان مقدس امامزاده عباس(ع)ساری با سخنرانی آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و با حضور مداحان شاخص بصورت زنده از شبکه مازندران پخش خواهد شد.

 

مربوطه به : أماكن مذهبيفرهنگیاجتماعیامامزادگانمناسبت هااخبار ویژهاخبارپایگاهگالری عکسآلبوم تصاویراخباربقاع متبرکهاخبارقرآنیچند رسانه یاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی: , , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :