کدخبر : 25200 |

قدردانی خادمین امامزاده قاسم(ع) از مدافعان سلامت


خادمین آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل با پرچم حرم حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در جمع کادر درمانی بیمارستان‌های یحیی‌نژاد و آیت‌الله روحانی این شهرستان حضور یافتند و با توزیع ۱۸۰کیلوگرم شیرینی از تلاش‌های رزمندگان جبهه سلامت در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کردند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز از استان مازندران، پس از شیوع ویروس کرونا و نظر به توصیه‌های بهداشتی درب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان بسته شد اما خادمین امامزادگان بیکار ننشستند و ۱۲ کارگاه تولید ماسک را در بقاع متبرکه مازندران راه‌اندازی کردند.
خادمین آستان مقدس امامزادگان مازندران همراه با تولید ماسک به جبهه رزمندگان مقابله با ویروس کرونا پیوستند و روزانه در نوبت‌های مختلف خیابان‌ها و اماکن عمومی شهر را ضدعفونی می‌کنند.

در یک اقدام جدید، خادمین آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل با پرچم حرم حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در جمع کادر درمانی بیمارستان‌های یحیی‌نژاد و آیت‌الله روحانی این شهرستان حضور یافتند و از تلاش‌های رزمندگان جبهه سلامت در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کردند.

 

حجت‌الاسلام مصطفی سیفی مدیر اجرایی آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل در گفت‌وگویی با خبرنگار بقاع نیوز، اظهار کرد: به پاس زحمات کادر درمانی کشور در مقابله با ویروس منحوس کرونا، خادمین و اعضای هیأت امنای آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل در جمع رزمندگان جبهه سلامت بیمارستان‌های یحیی‌نژاد و آیت‌الله روحانی این شهرستان حضور یافتند تا بتوانیم گوشه‌ای از فداکاری و تلاش‌های پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور قدردانی کنیم.

وی از توزیع ۱۸۰ کیلوگرم شیرینی در بین کادر درمانی بیمارستان‌های یحیی‌نژاد و آیت‌الله روحانی شهرستان بابل خبر داد و افزود: بسته‌های شیرینی پیش از ورود به بیمارستان ضدعفونی و با نظر کادر درمانی به محیط داخل بیمارستان انتقال داده شده است.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: پیش از این محوطه و خیابان‌های منتهی به بیمارستان‌های بابل توسط خادمین آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) ضدعفونی شده بود و این آمادگی را داریم برای روزهای جاری نیز ضدعفونی اماکن درمانی شهرستان بابل را ادامه دهیم.
انتهای پیام/

 

 

مربوطه به : أماكن مذهبياجتماعیسیر و سفرفضای مجازیامامزادگاناخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :