کدخبر : 6354 |
رئیس اداره اوقاف وا مور خیریه شهرستان ساوجبلاغ خبر داد

راه اندازی خیمه های معرفتی در بقاع متبرکه ساوجبلاy


رئیس اداره اوقاف وا مور خیریه شهرستان ساوجبلاغ از راه اندازی دو خیمه معرفتی با حضور روحانیون بومی و کارشناسان مشاوره در آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) هشتگرد و امامزاده هفت تن (ع)آجین دوجین بمناسبت تعطیلات ایام نوروز خبر داد و گفت: خیمه های معرفتی با عنوان کودک، قرآن، مشاورخانواده، بصیرت افزایی، حجاب و عفاف برگزار می شود.

به گزارش بقاع نیوز؛ حجت الاسلام سراغی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مقوله فرهنگ بیان داشت: امروزه باید با تداوم کارهای فرهنگی زمینه دفاع در برابر تهاجم فرهنگی فراهم شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساوجبلاغ ادامه داد: با اجرای برنامه‌های فرهنگی باید جوانان در مسیر رسیدن به دین، تقوا و بصیرت قرار داده شوند تا به نوعی بتوانند از آسیب‌های اجتماعی جامعه دور شوند.
وی برپایی خیمه‌های معرفت را طرحی نو و موثر دانست و گفت: روحانیون مسئول برگزاری این طرح با فعالیت در فضایی صمیمانه می‌توانند در زمینه پیشرفت اخلاقی و اجتماعی جامعه جوان را فراهم کنند.
ایشان ادامه داد: انتظار می‌رود با تداوم روابط نزدیک هرچه بیشتر مسئولان شهر و روحانیون زمینه افزایش چنین مراسم‌هایی بیشتر فراهم شود.
وی ادامه داد: با اجرای طرح خیمه‌های معرفت در فضای بقاع متبرکه باید سعی شود که مردم به ویژه جوانان و کودکان رغبت بیشتری پیدا کنند و نشاط، رشد، ایمان و سرزندگی را در دینداری ببینند.

مربوطه به : اخبار ویژهمعرفی بقاع متبرکه ایران اسلامیاستان البرزساوجبلاغاخبار وقفاخبارآخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :