کدخبر : 3754 |

نماینده مجلس : مشکلات امامزاده سید حمزه تبریز رفع می شود


تبریز-ایرنا- نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت : مشکلات امامزاده سید حمزه با استفاده از ظرفیت مجلس شورای اسلامی و شورای شهر تبریز رفع می شود .

ˈرضا رحمانیˈ روز پنجشنبه در نشست هئیت امنای امامزاده سید حمزه(ع) تبریز اظهار کرد : مشکلات سر راه توسعه عمرانی و فرهنگی امامزاده سید حمزه باید رفع شود که پیگیری امور این آستانه مقدسه جز اولویت ها است و با جدیت تعقیب خواهد شد. 8f3404e72c4906a19c6b189046be61342751d805
این عضو افتخاری هئیت امنای امامزاده سید حمزه(ع) تبریز از اقدامات اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در زمینه احیا و آبادانی امامزادگان استان تقدیر کرد و افزود: تداوم این اقدامات به طور حتم تاثیر بسیار مثبتی در جو فرهنگی استان و رفع آسیب های اجتماعی دارد.
نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز نیز در این نشست با تشکر از فعالیت های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: در زمینه ساخت و نگهداری بناهای دارای معماری فاخر در تبریز کم کاری شده است.
ˈسعید محدثˈ ادامه داد: باید آثار معماری دارای ویژگی ها و شرایط تبدیل شدن به نمادهایی از کارایی نظام جمهوری اسلامی در آینده در تبریز ساخته شود.
این عضو هئیت امنای امامزاده سید حمزه تبریز نیز از آمادگی مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری کلانشهر برای پیگیری موضوعات این آستانه مقدس خبر داد و گفت: با تمام توان برای رفع مشکلات این مرکز دینی-فرهنگی تلاش خواهیم کرد.
مدیر اوقاف و امور خیریه شهرستان تبریز هم دراین نشست با بیان اینکه مسائل مربوط به آستان مقدس این امامزاده عظیم الشان تا کنون به شکل تک محور و توسط مدیر اجرایی حل و فصل می شد گفت: تشکیل هیئت امنای این امامزاده موجب تقویت مدیریت مجموعه و پیگیری چندجانبه موضوعات و مشکلات می شود.
حجت الاسلام ˈاحمد خلیلیˈ با اشاره به اهداف اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از تشکیل هیئت امنای امامزادگان استان،افزود: امیدواریم این روش باعث شود تا شاهد پیشرفت چشمگیر در عملیات عمرانی و برنامه های فرهنگی امامزادگان استان به خصوص امامزاده شاخص شهر تبریز امامزاده سید حمزه تبریز باشیم.

مربوطه به : اخبار ویژهآخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :