Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

درباره ما

نوکران درب خانه اهل بیت (علیهم السلام)

تأکیدات صریح قرآن،سفارش پیامبر اسلام(ص) به حفظ دو امانت گرانبهایش و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل امامزادگان به قطب فرهنگی در کشور،انگیزه ای شد برای خدمت به ذریه پیامبر اکرم (ص)، نخستین قدمها از سال۸۳ در باشگاه خبرنگاران و با معرفی امامزادگان استان تهران (تصویر روز) از شبکه خبر سیما برداشته شد.

و در ادامه راه توفیق الهی یار و تهیه و پخش ۹۰ برنامه معرفی امامزادگان از شبکه قران و معارف سیما (بخش اخبار قرآنی) نیز نصیب شد.

بحمد ا.. پخش این برنامه در سال ۸۶، موج جدیدی از توجه به امامزاده‌ها را در سایر استان‌ها ایجاد کرد و در پی آن بسیاری از هموطنان وعاشقان اهل بیت (ع)خواستار معرفی امامزادگان دیگر استانهای کشور بودند.

علی رغم استقبال عاشقان اهل بیت(ع) بنا به دلایلی در سال ۸۹ مجبور به اتمام برنامه شدیم،  و اما این اتفاق را به فال نیک و گشودن درب دیگری برای ادامه راه گرفته و با اطلاع از عدم وجود  پایگاه اطلاعاتی  جامع در رابطه با امامزادگان،  و احساس نیاز به حضور در عرصه فضای مجازی بعنوان  « اولین سایت جامع  تخصصی ویدئویی امامزادگان » در سال ۸۹  پا به عرصه فضای مجازی نهاده و با اندک بضاعت خویش و تنهابا توکل به ذات اقدس بی کرانش، پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان را راه اندازی نمودیم.
با نظر به اینکه پایگاه اطلاع‌رسانی امامزادگان، برای اولین بار ضمن فراهم کردن زمینه آشنایی با خاندان اهل بیت پیامبر(ص)، امکان زیارت از راه دور و آشنایی تصویری با محیط امامزادگان را نیز برای مخاطبین مهیا کرده ،با وجود تمام ضعفهاوکاستیها ،در مدت زمان کوتاهی کانون توجه بسیاری از عاشقان اهل بیت (ع) در ایران و دیگر کشورها  گردید و اغازی شد برای حضور سایتهای مشابه در عرصه فضای مجازی.

پایگاه خبری امامزادگان یک پایگاه مردمی است وهیچ گونه وابستگی ارگانیک ندارد وهم اکنون باهمکاری تعداد کثیری خبرنگار افتخاری از سراسر کشور در سه بخش اصلی و دو بخش ویژه در حال فعالیت می باشد.

بخش اصلی :

  1. «معرفی امامزادگان، ثبت، حفظ و انتشار کرامات بزرگواران (در قالب‌های ویدئو، عکس و مکتوب )»
  2. «معرفی عاشقان اهل بیت(ع) (هنرمندان، خادمین، واقفین، زائرین و ثبت آثار ادبی و هنری آنان) »
  3. «بیان آخرین اخبار، برنامه‌ها و رویدادها در امامزادگان »

بخش ویژه :

  • انعکاس مشکلات و کاستی‌ها  در بقاع متبرکه از زبان متولیان امر و زائرین با هدف اطلاع‌رسانی به مسئولین مربوطه.
  • شناسایی ،معرفی و ثبت بقاع متبرکه نیازمند به مرمت و بازسازی  با هدف هدایت خیرین بقعه ساز بسوی آبادانی این بقاع متبرکه.

و اینک برای رسیدن به اهداف والای خود نیازمند حضورو همکاری بیشتر  عاشقان اهل بیت (ع) در سراسر کشور می باشیم  .

پایگاه خبری:بقاع خبر
صاحب امتیاز ومدیر مسئول: مریم قرایی
آدرس: خیابان سازمان آب – (شهید نشوه) خیابان پژم – پلاک ۱۳ – طبقه پنجم – واحد۵۹

تلفن:  ۹-۶۸ ۲۲ ۰۰ ۷۷
همراه:۰۹۱۲۳۰۷۴۵۱۹