Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 26750 |

سازمان اوقاف در ایام شیوع بیماری کرونا


سازمان اوقاف و امور خیریه، از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا تا پایان فروردین سال جاری این سازمان توانست ۶میلیون و ۸۴۶هزار و ۵۷۰ عدد ماسک، بیش از بیست و یک هزار دست لباس گان، یک میلیون و ۴۳۲ هزار و ۷۳۰ لیتر مواد ضدعفونی‌کننده و همچنین نزدیک به نود و چهار هزار بسته مواد غذایی در بین مردم عزیز کشورمان توزیع کند.

به گزارش بقاع خبر:حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در گفت‌وگو با مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اقدامات این سازمان در ایام شیوع ویروس کرونا و مقابله با این بحران گفت: در این ایام از ظرفیت بقاع‌متبرکه بهره بردیم و خوشبختانه در ۲۱۷ بقعه کارگاه تولید ماسک و گان راه‌اندازی شد که تا پایان فروردین ماه سال جاری توانستیم ۶میلیون و ۸۴۶هزار و ۵۷۰ عدد ماسک تولید و در بین ۵میلیون و ۶۴۰هزار و ۴۷۰ نفر از مردم عزیز کشورمان توزیع کنیم.

 

وی ادامه داد: در این بین باتوجه به ظرفیت کارگاه‌های راه‌اندازی شده، امکان اهدا ماسک به تعداد یک میلیون و ۲۰۶ هزار و صد عدد به بیمارستان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز فراهم شد.

 

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین از تولید بیش از ۲۱ هزار و ۳۴۰ دست لباس گان در دوران شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: علاوه بر تهیه اقلام بهداشتی در تامین مواد غذایی هم این سازمان تلاش‌های بسیاری داشته است. در ایام کرونا بیش از ۲۴۳هزار و ۵۷۰ پرس غذای گرم در بیمارستان‌ها و نقاهتگاه‌ها و همچنین نزدیک به ۳۱۲ هزار و ۵۱۶ نوبت میان‌وعده نیز در بیمارستان‌ها و نقاهتگاه‌ها توزیع کرده‌ایم.

 

وی افزود: درباره بیمارستان‌ها و نقاهتگاه‌ها علاوه بر ماسک، دستکش، گان و غذا بیش از ۶ هزار و ۲۸۰ تخته پتو، ملحفه و … ارسال شده است.

 

نماینده ولی‌فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه یادآور شد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا اواخر فروردین سال جاری یک میلیون و ۴۳۲ هزار و ۷۳۰ لیتر مواد ضدعفونی‌کننده اعم از وایتکس، الکل و…. را هم در بین مردم توزیع و در همین ایام بالغ بر ۱۱ هزار و ۲۶۰ نوبت نیز اقدام به ضدعفونی بقاع‌متبرکه و محیط پیرامون آنها را داشته‌ایم.

 

خاموشی ادامه داد: در تولید اقلام بهداشتی ۹۰۳ دستگاه چرخ خیاطی و در امر توزیع و خدمات‌رسانی ۳۷۲ گروه جهادی اعم از مبلغین بومی، خدام ثابت و افتخاری درگیر خدمت به مردم بودند.

 

وی تصریح کرد: در مجموع دوماه (اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹) مجموعا ۲۰۱ هزار و ۷۴۵ بسته بهداشتی اعم از شوینده، مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک، دستکش و… توزیع شده است، ضمن اینکه به دلیل شرایط اقتصادی نامساعدی که برای برخی از مردم به وجود آمد اقدام به تهیه سبد مواد غذایی کرده که در این بخش هم ۹۳هزار و ۲۷۶ بسته شامل برنج، گوشت، ماکارونی، حبوبات و…. بین جامعه هدف توزیع شده است.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان گفت: مواردی همچون انتصاب امین برای موقوفات، ساماندهی موقوفات و رقبات و ارتقای بهره‌وری اقتصادی آنها، حمایت ویژه از فعالیت‌های دانش‌بنیان، راه‌اندازی شوراهای خیریه در سراسر کشور و ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی توسط  بقاع متبرکه از جمله مهمترین برنامه‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در سال جاری محسوب می‌شود.

مربوطه به : أماكن مذهبيامامزادگاناخبار ویژهاخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :