Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 26614 |

مراسم احیای شب‌های قدر ازحرم امامزاده یحیی(ع)


مراسم احیای شب‌های قدر نوزدهم و بیست و یکم ماه مبارک رمضان حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) سمنان بدون حضور جمعیت از سیمای مرکز سمنان به صورت زنده پخش می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: مراسم احیای شب‌های قدر نوزدهم و بیست و یکم ماه مبارک رمضان حرم مطهر امامزاده یحیی(ع) سمنان بدون حضور جمعیت از سیمای مرکز سمنان به صورت زنده پخش می‌شود.
به گزارش بقاع خبر از استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود در جامعه و ممنوعیت برگزاری مراسم‌های جمعی، برخلاف میل باطنی و در راستای حفظ سلامتی زائران، مراسم شب‌های قدر امسال بدون حضور جمعیت در امامزاده یحیی(ع) برگزار می‌شود.

وی افزود: بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا مساجد در شبهای قدر به مدت ۲ ساعت می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مراسم احیا برگزار کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: مصوبه ستاد مبارزه با کرونا ویژه مساجد بوده و تا این لحظه تصمیم در خصوص بقاع متبرکه و امامزادگان و همچنین اعتاب مقدسه گرفته نشده است.

وی عنوان کرد: لازم است مردم برای حضور در مساجد و به‌منظور حضور در مراسم پرفیض شب‌های قدر ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کتاب دعا و قرآن را به همراه داشته و با دستکش و ماسک در این مراسم حضور یابند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین تدینی گفت: از هیئت امنای اماکن مذهبی، بسیج و گروه‌های جهادی تقاضا داریم، همچون گذشته جهت ضدعفونی مراکز و اجرای پروتکل‌های بهداشتی اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا در بقاع متبرکه و امامزادگان نیز آمادگی اجرای برنامه شب‌های قدر را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی داریم.
انتهای پیام/

مربوطه به : أماكن مذهبيامامزادگاناخبار ویژهاخبارپایگاهگالری عکسآلبوم تصاویراخباربقاع متبرکهچند رسانه یاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :