Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 24314 |

افتتاح فاز یک مرکز درمانی حضرت قائم (عج) از موقوفات میرزا احمدخان مشیر السلطنه درنسیم شهر


آئین افتتاحیه مرکز درمانی حضرت قائم (عج) از موقوفات میرزا احمدخان مشیر السلطنه با حضور دکتر مجتبی عبدالهی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، حجت الاسلام شرفخانی رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام پیران ریس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان وجمعی از مسئولین صبح امروز ٢٧ بهمن ماه در نسیم شهر برگزار شد.

به گزارش بقاع نیوز، دکتر عبدالهی با اشاره به امکانات این مرکز درمانی گفت: این درمانگاه در زمینی با مساحت ١۴٠٠ متر مربع و٧٢٠٠ متر بنا ساخته شده است که از دو بخش درمانگاه و دی کلینیک نشکیل می شود، امروز در فاز اول درمانگاه افتتاح شد و در فاز بعد که سال آینده

صورت می گیرد کلنیک و بخش های اتاق عمل سرپایی و تخصصی به همراه ٢٠ تخت ساخته می شود. احداث این درمانگاه می تواند کمک حال مردم نسیم شهر باشد.

وى در ادامه افزود: این مجموعه با مبلغ حدود یکصد میلیارد ریال ارزش گزاری شده و با حدود یکصد و پنجاه میلیارد ریال تجهیزات جهت ارائه خدمات به مردم عزیز نسیم شهر راه اندازی شده است.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان تهران اشاره ای هم به اهداف سازمان اوقاف کرد وگفت : هدف سازمان اوقاف در این است که موقوفه ها را احیاء و سرمایه گزاری کرده و به ارزش افزوده برسانیم تا بتوانیم در جهت نیات بهره برداری برسانیم. یکی از این نیت ها ی واقفین بحث درمانی
است که تلاش می کنیم آن را احیاء کنیم. وقف یک خیرات ابدی است که برای خیرین و واقفین می ماند و چشمه جوشان ابدی است. ما باید وقف را در بین همه مردم ترویج کنیم ، با وقف می توان عدالت اجتماعی را ایجاد کرد.
انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیاجتماعیواقفیناخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :