Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 24297 |

مدعیان دفاع از حقوق زن سبک زندگی حضرت زهرا (س) را ترویج دهند


 مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به شخصیت چند بعدی حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: مدعیان حقوق زن برای رسیدن به کمال و سعادت باید سبک زندگی حضرت زهرا را ترویج دهند.

 بقاع نیوز،حجت الاسلام سعید مهدوی،با اشاره به شخصیت والا و الهی حضرت زهرا (س)، ایشان را تنها الگویی برای زنان ندانست و تأکید کرد: سبک و سیره زندگی ایشان می‌تواند الگوی هر انسانی باشد اما به جهت فرهنگ سازی و توجه زنان به نمونه‌ای اعلا روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز زن و مادر نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه شیوه و سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) در همه حوزه‌ها اعم از فردی و اخلاقی، اجتماعی و سیاسی می‌تواند برای همگان یک نمونه کامل باشد، گفت: امام زمان (عج) حضرت فاطمه زهرا را الگوی نیکوی خود معرفی می‌کند. این شخصیت بزرگوار می‌تواند برای همه انسان‌هایی که برای رسیدن به کمالات معنوی و مادی دنبال یک نمونه هستند یک الگوی کامل باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه با اشاره به کوتاه بودن حیات مادی حضرت زهرا (س) در این دنیا و با بیان اینکه ایشان به دلیل جامعیت شخصیت معنوی و انسانی یک الگوی جامع هستند نه تک بعدی، گفت: اگر کسی در تبیین شخصیت حضرت زهرا ایشان را یک بعدی معرفی کند به ایشان ظلم کرده است.

وی با بیان اینکه اگر تنها از نگاه معنوی، زهد و اخلاق فردی به حضرت زهرا (س) پرداخته شود حق این الگوی الهی در زمینه سیره زندگی اجتماعی، سیاسی، مبارزاتی و مدیریت زیبا ایشان در اولین نهاد اجتماعی یعنی خانواده را مورد غفلت قرار داده است، ادامه داد: بنابراین اگر گفته می‌شود حضرت زهرا الگو است این بدان معنا است که ایشان نخست الگوی همه بشریت بوده و دوم اینکه در همه ابعاد فردی، اخلاقی، سیاسی و حتی در حوزه مربوط به خانواده الگو هستند.

مهدوی با اشاره به اینکه ایشان هم در حوزه اخلاق فردی اعم از حیا، انفاق، ایثار، زهد و هم در حوزه سیره اجتماعی و مبارزه با طاغوت‌های زمانه، حمایت از حق و حقیقت و نهضت تبیینی و معرفتی الگو و نمونه است، تصریح کرد: ایشان نمونه یک زن باورمند توحیدی مبارز و مجاهد است که برای انتخاب خوب در جامعه سعی و تلاش کرده و در قبال یک انتخاب بد مقاومت رسواکننده و جانانه داشته است.

وی با بیان اینکه حضرت زهرا (س) در حوزه عبادت و همچنین در تربیت انسان‌های کامل و مردم دوست همانند امام حسن و امام حسین (ع) نمونه یک خداپرست انسان دوست است، ادامه داد: بر همین اساس این نمونه اعلا برای هر فرد جویای فضائل انسانی یک الگو محسوب می‌شود و از سوی دیگر اگر مدعیان زن سالاری و فمینیست‌ها بخواهند در حق زنان صادقانه دلسوزی کنند باید حضرت زهرا را به عنوان الگو و نمونه به زنان عالم معرفی نمایند زیرا ایشان هم در حوزه مادری، دختری، و همسر بودن نمونه واقعی است و در حوزه اخلاق فردی نیز خالق زیبایی‌ها در اعمال، رفتار و گفتار است و از سوی دیگر یک زن شجاع حماسه ساز و مقاوم و اثرگذار تاریخی در معرکه اجتماعی و سیاسی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه ایشان در عین حیا، عفاف و حجاب یک زن مبارزه در صحنه با همه غربت‌ها و تنهایی‌ها اما اثرگذار در تثبیت حق و حقیقت است و اگر این شخصیت محجوب و با حیا و متدین و مادر موفق در تربیت فرزندان و همسر باوفا و خانه داری نبود امروز نام علی (ع) به عنوان ولی الله و امام بر هیچ مأذنه ای از مساجد مطرح نمی‌شد.

وی ادامه داد: اگر منشور حکومت داری علی (ع) به عنوان نمونه در سازمان ملل طرح موضوع می‌شود به واسطه مجاهدت‌ها قهرمانانه فاطمه زهرا غریب در مدینه است که در عین غربت با صلابت، مقاومت و مبارزه سیاسی و اجتماعی داشته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه درباره مقام ملکوتی زهرا که هیچکس نمی‌تواند وصف این مقام را داشته باشد، گفت: در حوزه ظهور و بروز این انسان ملکوتی و زن الهی در روی زمین او نمونه زیبایی برای زندگی پاک در همه ابعاد است لذا مدعیان دروغین حقوق زن که با بوق‌های تبلیغی خویش مدعی آزادی زن هستند اگر می‌خواهند زنان در همه ابعاد برای دستیابی به کمالات معنوی، مادی، اخلاقی، سیاسی و اجتماعی به آزادی واقعی نائل شوند نوع و سبک زندگی حضرت زهرا به روز ترین و حقیقی‌ترین زندگی رهایی بخش آنها خواهد بود اما در این میان اصحاب خدعه و نظام استکبار و دنباله‌های غرب زده داخلی، کمالات و حقوق و آزادی زنان را در بی بند و باری، بی حجابی و بی مسئولیتی و بی تعهدی تفسیر می‌کنند.

مهدوی با بیان اینکه زنان غرب زده‌ای که با دریافت دستمزد مقام والای مادری زنان ما به نگهداری حیوانات خانگی تنزل داده و آنها را تشویق و از بچه آوری، بچه داری، خانه داری دور می‌کنند ظالمان به حقوق زنان هستند و در تضییع مقام اثر گذار و ملکوتی زنان از همه سبقت می‌گیرند، افزود: عفریته های مزدور نظام سلطه با پدیده‌هایی تحت عنوان «چهارشنبه‌ها سفید» و «ازدواج سفید» و امثال این مراسم شیطانی درصد اسارت زنان ما در سرپنجه هوسرانان و شهوترانان عالم هستند.

منبع: مهر

مربوطه به : معارفدین و اندیشهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :