Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 23405 |

روزعرفه روزدعا، روز نیایش، روز بخشش گناهان و روز آشتی باخدا


 امام صادق علیه السلام فرمودند: دعا کردن تمام گره ها را باز می کند، اگر چه مثل رشته طنابی محکم به هم بافته شده باشند.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز از آستانه مبارکه بقعه ملک خاتون (ع)،حجت الاسلام والمسلمین عباس نژاد، قبل از قرائت دعای عرفه با بیان اهمیت و اثربخشی دعا کردن در رفع مشکلات گفت: دعا اسحله انبیا است. با دعا کردن می توان تمام گره های زندگی را باز کرد،حتی چشم بد افراد حسود با دعا کردن دفع می شود.
وی  با بیان حکاینی ازآقاسیدمحمدباقر شفتی اصفهانی افزود: کسی خدمت ایشان شرفیاب شدند و گفتند بنده می خواهم خمس و زکات سالی ام را پرداخت نمایم.خمس و زکات من را حساب کنید،مبلغ رو بفرمایید. مرد بعد از تعیین مبلغ خمس و زکات گفت: اجازه بدید به جای پول ملکی بدهم. آقاسید فرموند: هرچی هست بدهید. شخص سند ملکی را داد و رفت،
نزدیکان خدمت آقاسید رسیدند و معترضانه گفتند: چرا خونه ایشان را گرفتید؟ مبلغ خونه بالااست. فرمودند:این ملک ارزشی ندارد این خونه رو گذاشتند برای فروش هیچ کسی نخرید قیمت را کم کردند ولی بازهم کسی حاضر به خرید نشد،از دویست میلیون تومان به یک میلیون تومان آوردند. ولی کسی نخرید.
تصمیم بر اجاره  با مبلغ صد هزار تومان گرفتند.اماکسی نیامد ودر آخر مجانی کردندبازهم کسی نیامد! به آقاسید فرمودند این خانه جَن داردآقا سرتون کلاه گذاشتن اقافرمودند: من شرجنَ را با دعای نیمه شب از خودم دفع میکنم. خانه ای که مردم می ترسند از جلوی آن رد شوند. با دعاخواندن آقاسید طوری شد که در همان خانه مراسم خطبه عقد رو می خوانند.
در ادامه مراسم با قرائت دعای عرفه و روضه خوانی به پایان رسید.
در حاشیه برگزاری مراسم دعای عرفه،دکتر بهرامی مدیر آستانه مبارکه بقعه ملک خاتون، درمصاحبه با خبرنگار بقاع نیوز با تاکید بر دعای بخشش گناهان به عنوان بهترین دعا در روز عرفه از درگاه احدیت  گفت: با بخشش گناهان همه درب های رحمت خداوند برما باز می شود پس چه خوب است دعایمان در این روز  بزرگ بخشش گناهان، عافبت به خیری و راس آنها فرج آقا امام زمان عج ا.. باشد که تسریع اجابت  می شود.
انتهای خبر/
 

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :