Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 23320 |

شرایط پذیرش دانشجو در دانشکده علوم قرآنی قم اعلام شد


رئیس دانشکده علوم قرآنی قم شرایط پذیرش دانشجو برای سال تحصیلی جدید را در این مرکز آموزشی اعلام کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش بقاع نیوزاز استان قم، دکتر مهدی داوری با بیان اینکه دانشکده علوم قرآنی قم از میان خواهران و برادران علاقمند به تحصیل در رشته علوم و قرآن و حدیث مقطع کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند اظهار کرد: پذیرش از طریق کنکو سراسری برای دوره روزانه و بدون کنکور، صرفاً با سوابق تحصیلی در نوبت دوم صورت می‌گیرد.

وی افزودک شرایط ثبت نام در این دانشکده داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم است.

رئیس دانشکده علوم قرآنی قم با بیان اینکه زمان ثبت نام این دانشکده دهه سوم مرداد ماه خواهد بود گفت: ثبت‌نام بر اساس ضوابط دفترچه انتخاب رشته سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: دانشکده علوم قرآنی قم در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده و از بدو تاسیس در مقطع کارشناسی اقدام به پذیرش و تربیت دانشجو کرده است.

داوری با بیان اینکه رشته‌ها‌ی تربیت معلم قرآن، تفسیر قرآن مجید، علوم قرآنی، علوم قرآن و حدیث و نیز تفسیر تطبیقی در این دانشکده تدریس می‌شوند گفت: مقطع کارشناسی ارشد در این دانشکده از سال ۱۳۸۴ با پذیرش دانشجو در دو رشته‌ی تفسیر قرآن و علوم قرآنی راه‌اندازی شده و از سال ۱۳۹۴ در رشته علوم قرآن و حدیث نیز پذیرش دانشجو صورت گرفته است.

رئیس دانشکده علوم قرآنی قم خاطرنشان کرد: راه‌اندازی مقطع دکتری نیز در سال ۱۳۹۱ با پذیرش دانشجو در رشته تفسیر تطبیقی قرآن کریم انجام شد.

وی ادامه داد: از جمله امتیازهای دانشکده علوم قرآنی قم می‌توان به فضای معنوی آستان مقدس حضرت معصومه(س)، بهره‌گیری از ظرفیت حوزه علمیه و اساتید آن،  برگزاری دوره دکتری صرفا در دانشکده قم، مجاورت با دفتر مرکزی دانشگاه و نیز اساتید برجسته هیأت علمی اشاره کرد.

داوری تصریح کرد: علاقمندان برای تحصیل در این دانشکده می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن ۰۲۵-۷۷۸۰۱۵۰-۳   (شماره های داخلی ۱۱۴ و ۱۱۵) و یا شماره همراه ۰۹۲۲۱۵۲۷۳۶۳ تماص بگیرند.

انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :