Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 23130 |

مام راحل اولویت‌ها را قربانی امور روزمره نمی‌کرد/ اولویت امروز کشور اقتصاد مقاومتی و رونق تولید است


دبیر ستاد بازسازی عتبات عالیات ابرکوه گفت: امام راحل هرگز اولویت‌های کشور را فدای امور روزمره نمی‌کردند و امروز هم به فرمایش رهبر انقلاب، اقتصادی مقاومتی و رونق تولید اولویت درجه یک جامعه است.

امام راحل اولویت‌ها را قربانی امور روزمره نمی‌کرد/ اولویت امروز کشور اقتصاد مقاومتی و رونق تولید است

به گزارش بقاع نیوز، مراسم بزرگداشت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، با حضور مردم و مسؤولین شهرستان ابرکوه در محل مسجد جامع برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام حمیدرضا صدری ضمن برشمردن برخی خصوصیات و شاخصه‌های اخلاقی و رفتاری امام خمینی (ره)، اظهار کرد: امام راحل اولویت‌های روز کشور را به خوبی شناخته و هرگز آن‌ها را فدای مسائل روزمره دیگر نمی‌کرد.

حجت‌الاسلام صدری خاطرنشان کرد: اولویت‌ها همیشه دارای ویژگی‌های خاصی هستند که وقتی رهبری در مورد آن صحبت می‌کنند، مسؤولین مربوطه نیز وظیفه دارند که خاضعانه از رهبر خود اطاعت کنند.

اقتصاد مقاومتی، پایه و اساس نظام

صدری تصریح کرد: زمانی که رژیم بعثی عراق جنگ را بر کشور ما تحمیل کرد، امام خمینی (ره) اولویت اول کشور را جنگ و دفاع در مقابل تجاوز دشمنان دانست؛ اما امروز اولویت کشور جنگ نظامی نیست، بلکه جنگ اقتصادی است که تمامی اقشار مختلف از مسؤولین، کشاورزان، معلمان، کارگران و … باید این اولویت را در رأس برنامه‌های خود بدانند.

دبیر ستاد بازسازی عتبات عالیات ابرکوه، ادامه داد: مقام معظم رهبری چندین سال است که با نام‌گذاری عناوین هرسال، اقتصاد و به‌ویژه اقتصاد مقاومتی و رونق تولید را به‌عنوان اولویت کشور معرفی می‌کنند که این مهم، پایه و اساس نظام است.لگرد

عاقبت عمل نکردن به فرامین رهبر، شکست است

وی اضافه کرد: اگر ما فرمان رهبری را چون فرامین امام لبیک نگوییم، در عمل آن را اجرا نکنیم و از فرمایشات مقام معظم رهبری فروگذاری کنیم، قطعاً شکست در انتظارمان خواهد بود.

حجت‌الاسلام صدری یادآور شد: در جریانی که عده‌ای انسان‌های سست اراده دائم فریاد می‌زنند که باید با آمریکا مذاکره کنیم، مقام معظم رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا هیچ فایده‌ای ندارد. در نهایت نیز بدعهدی آمریکایی‌ها و قابل‌اعتماد نبودن آن‌ها بار دیگر به همه جهانیان در جریان برجام، ثابت شد.

عصبانیت آمریکا ناشی از قدرت مردم و صلابت رهبر است

صدری تأکید کرد: این را بدانید که عصبانیت دشمنان و در رأس آن‌ها آمریکا ناشی از قدرت آنان نیست؛ بلکه این دشمن شکست‌خورده است و از قدرت مردم، صلابت رهبری، اقتدار نظام جمهوری اسلامی، اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی و سپاه و ارتش وحشت دارد که این‌چنین به دست‌وپا افتاده است.

دبیر ستاد بازسازی عتبات عالیات ابرکوه عنوان کرد: وقتی دشمن می‌بینید رهبری هم مانند امام خمینی (ره) این‌چنین محکم در برابر آن‌ها ایستاده است، بازهم پیشنهاد مذاکره بدون پیش‌شرط را مطرح می‌کنند. خطاب به آنان باید گفت که مگر یک‌بار با شما مذاکره نکردیم؟ شما پیمان‌شکن هستید و ملت ما شما را شناخته است.

مردم ایران برای مقابله با طاغوت انقلاب کردند

وی تصریح کرد: همگان بدانند که ملت ما برای آب‌ونان انقلاب نکردند که امروز سفره‌هایشان بزرگ یا کوچک باشد، مردم انقلاب کردند تا در مقابل طاغوت بایستند و ایستادند.

صدری تنها راه رسیدن به پیروزی نهایی را اطاعت محض و بی‌چون‌وچرا از مقام معظم رهبری دانست و تأکید کرد: همان‌طور که فرمایشات امام راحل راهگشای همه مشکلات کشور بود، امروز هم بیانات رهبر معظم انقلاب راهکار عبور از موانع مختلف در جامعه است.

منبع:فارس

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :