Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 22996 |

دانش آموزان پردیس در «نمایشگاه ایرانشناسی» با آموزه های تاریخ و فرهنگ و مقاومت آشنا شدند


دانش آموزان پردیس صبح امروز با برگزاری « نمایشگاه ایرانشناسی» در حدود ۱۰ مرکز آموزشی مقطع ابتدایی با آشنایی با آموزه های خودشناسی و ایرانشناسی،  در قالب نمایشگاهی از صنایع دستی، غذاها و … استان های کشور  به استقبال آموزه های خدا شناسی در آستانه ماه مبارک رمضان رفتند.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز، نمایشگاه ایرانشناسی با هدف آشنایی دانش آموزان با تاریخ غنی کشورمان و همچنین مفاخر عرصه علم و ادب و مقاومت با حضور تنی از چند از مسوولان اداره آموزش و پرورش شهر پردیس برگزار شد.

اعظم جعفر پناه، کارشناس مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش شهر پردیس ضمن بازدید از نمایشگاه ایرانشناسی در «مجتمع آموزشی سماء»  برپایی این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای آشنایی نسل جدید با پتانسیل مطلوب و تاریخ غنی و پرافتخار کشورمان دانست تا با اتکاء به این ذخایر قوی در مسیر اعتلاء و رشد فرهنگی، غلمی گام بردارند.

 

 

 

 

 

وی ضمن تقدیر از هماهنگی و مطلوبیت اجرای این نمایشگاه گفت: برپایی چنین نمایشگاه هایی همچنین می تواند نماد زیبایی از حضور موثر مراکز آموزشی  کشور در پرورش ذخایر فرهنگی و همدلی باشد.

لازم ذکر است این نمایشگاه در قالب غرفه های استان های مختلف و عرضه غذاها ،‌صنایع  دستی و مفاخر عرصه علم و ادب و مفاومت در پانزدهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

مربوطه به : فرهنگیاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :