Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 22993 |

برگزاری مراسم افطاری با بودجه شهرداری ممنوع است


رییس شورای اسلامی شهر تهران خطاب به مدیریت شهری گفت: برگزاری مراسم افطاری با بودجه شهرداری ممنوع است.

 

«محسن هاشمی» در صد و سی و نهمین جلسه شورا با اشاره به فرا رسیدن ماه رمضان گفت: در ماه رمضان حدود یک و نیم میلیارد مسلمان در سراسر جهان ضمن به جا آوردن فریضه های عبادی حرکت اجتماعی نمادینی را برای همبستگی اجتماعی مسلمانان که فراتر از مذهب، طبقه اقتصادی، قومیت و نژاد است به نمایش می گذارند.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه روزه داری تنها عبادتی است که ریا در آن جا ندارد، خاطرنشان کرد: در ماه رمضان پیوستگی اجتماعی و یکرنگی بین فقیر و ثروتمند و قدرتمند و ضعیف بروز و ظهور می یابد.

 

وی با بیان اینکه در شرایط سخت اقتصادی امروز بیش از هر زمان دیگری به فلسفه و حقیقت روزه نیاز داریم، تصریح کرد: در زمانی که فشار اقتصادی معیشت بسیاری از هموطنان را مختل کرده و اتفاقاتی نظیر سیل باعث شده است تا بخش اعظمی از جامعه ماه رمضان متفاوتی را تجربه کند.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: از همه دستگاه های مرتبط با مدیریت شهری به ویژه شهردار تهران می خواهم برای برگزاری برنامه های افطاری که با بودجه شهرداری انجام می شود، جلوگیری کنند.

 

وی در خصوص جلسات و مراسم هایی که با ساعت افطار تلاقی دارند نیز گفت: در چنین شرایطی افطاری مختصری با هزینه شخصی مسئولان جلسه به حاضران در جلسه داده شود.

 

وی از معاونت فرهنگی اجتماعی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خواست تا به وضعیت مناطق محروم شهر بیشتر رسیدگی کنند.

منبع:شبستان

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :