Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 22849 |

 آرامش بهاری میزبان دلهای بهاری در “دروازه جنوب شرقی تهران”  


امامزاده طالب ع  با برنامه های متنوع فرهنگی  در< دروازه جنوب شرقی تهران> میزبان زائرین  ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا ع می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دکترحمید رضا بیگدلی درگفت و گو با خبرنگار بقاع خبر، ضمن تبریک سال نو گفت:این پنجمین سال متوالی است که  توفیق خدمت به مسافران و زائران امام رضا و ابو طالب ع نصیب من و همکاران اساتید دانشگاهی و حوزوی شده است.

حمید رضا بیدگلی  مسئول مبلغین اعزامی از حوزه علمیه قم و دانشگاه تهران، که از آخرین روزهای اسفند ماه و لحظات تحویل سال نو  به همراه همکاران در این آستان حضور دارند با اشاره به حضور گسترده مردم گفت: با توجه به اینکه لحظه تحویل سال  تقریبا در نیمه های شب بود اما جمعیتی بالغ بر۴ الی ۵ هزار نفردر این آستان حضور داشتند.

وی موقعیت سوق الجیشی  این آستان در مسیر زیارتی امام رضا ع را یکی از دلایل  بارز حضور گسترده مردم عنوان کرد و افزود: اکثریت زائرین  آین آستان از زائرین امام رضا ع می باشند و همواره در هنگام رفت و بازگشت ازمشهد مقدس به زیارت این امامزاده جلیل القدر هم  مشرف می شوند .

بیگدلی ازتنوع  و نوآوری برنامه های خیمه معرفت در سال ۹۸  در آستان امامزاده طالب ع خبر داد و گفت: ما امسال سعی کردیم با محتوای غنی تری در خدمت زائرین باشیم. تجربه سالهای قبل و استقبال عزیزان ازغرفه کودک باعث شد  امسال علاوه بر خیمه تخصصی مشاوره و روانشناسی ،غرفه تخصصی ورزشی و… بخش بیشتری را به غرفه کودک اختصاص دهیم . با توجه به  فضای سایبری امروز کشورمان غرفه تخصصی رسانه را هم اضافه کردیم .

وی در ادامه تصریح کرد: امسال در بخش غرفه کودک علاوه برافزایش مساحت غرفه ،افزایش  مشاورین متخصص و  اجرای برنامه زنده کودک با مجری توانمند را هم در برنامه ها داریم.

این استاد حوزه و دانشگاه برگزاری کلاسهای آموزشی در کنار خیمه کودک را از جمله برنامه های جدید و موفق امسال عنوان کرد و گفت: اساتید محترم  با ارزیابی فضای اعتقادی، فرهنگی و متناسب با  نیاز خانواده ها اقدام به برگزاری کلاس آموزشی می نمایند.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین اوقاف و آستان امامزاده طالب که امکان ارائه این خدمات را برای زائرین فراهم نمودندافزود: این آستان تا ۱۵ فروروین آماده خدمت و پذیرایی از زائرین و مسافرین می باشد.

انتهای خبر/

 

 

 

 

مربوطه به : اجتماعیسیر و سفراخبار ویژهاخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :