Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 22709 |

برای اولین بار محفل انس با قران کریم ویژه بانوان در شهر گل و گلاب برگزارشد


اداره اوقاف و امور خیریه کاشان با همکاری امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه و هیئت امنا امامزاده سار ه خاتون سلام الله علیها این شهرستان اقدام به برگزاری اولین محفل انس باقران کریم اختصاصی و ویژه برای بانوان کرد.

به گزارش بقاع نیوز،حجت الاسلام اصغر توسلی، رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان، ضمن بیان حضور بیش از ۴۰۰ نفراز بانوان کاشان در این محفل قرانی گفت: با توجه به اینکه بیشتر محافل انس با قرآن ویژه آقایان بوده و اگر چه خانمها نیز بعضی اوقات شنونده هستند ولی محفل انس با قرآن کریم که اختصاص به خانمها داشته باشد تا کنون برگزار نمی شد این امر خود سبب شده تا بانوان حافظ و قاری نتوانند در محافل قرآنی حضور فعالی داشته باشند بنابراین در همین راستا اداره اوقاف و امور خیریه کاشان با همکاری امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه و هیئت امنا امامزاده سار ه خاتون سلام الله علیها این شهرستان اقدام به برگزاری محفل انس باقران کریم اختصاصی و ویژه برای بانوان کرد.

وی افزود: همه برنامه ها در این محفل توسط بانوان فعال شهرستان از جمله مجری گری، قاری برای تلاوت مجلسی، حافظ قرآن برای اجرای برنامه حفظ خوانی، تواشیح، سرود و قصه گویی انجام شد.

به گفته وی، بانوان شرکت کننده در این محفل افزون بر قاریان و حافظان قرآن، واقفین، خادمین بقاع متبرکه و فعالان قرآنی شهرستان بودند که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب از ۴۰ نفر از آنان توسط اداره اوقاف کاشان تقدیرشد.

حجت الاسلام توسلی، تصریح کرد: این محفل قرآنی از جمله ۴۰ محفل انس باقران کریم شهرستان کاشان بود که به مناسبت دهه فجر انقلاب و فاطمیه درراستای ترویج موثر فرهنگ قرآن در بین بانوان برگزار شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

مربوطه به : فرهنگیاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :