Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 22697 |

اعلام آمادگی استاندار سمنان جهت کمک به احیای موقوفات و بهره‌برداری از اماکن مذهبی و تاریخی


استاندار سمنان گفت: برای کمک به احیای موقوفات و بهره‌برداری از اماکن مذهبی و تاریخی کاملاً آماده‌ام.

 

به گزارش بقاع نیوز،، علیرضا آشناگر در حاشیه مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات عمرانی طرح توسعه آستان مقدس امامزادگان جعفر و محمد(ع) دامغان که با حضور نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، فرماندار دامغان، شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان، هیئت‌امنای بقاع متبرکه و اماکن مذهبی و تنی چند از خانواده معظم شهدا برگزار شد اظهار کرد: شهرستان دامغان علاوه بر داشتن توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فراوان صنعتی و توسعه‌ای  از جاذبه‌های مختلف مذهبی، فرهنگی و گردشگری نیز برخوردار است.

وی با اشاره به تردد سالانه حدود ۱۹ میلیون زائر علی ابن موسی‌الرضا از جاده‌های استان و شهرستان دامغان افزود: باید تلاش کرد ضمن معرفی بهتر این ظرفیت‌ها و احیای موقوفات در این شهرستان، زمینه‌های خدمات‌رسانی بیشتر به مسافران و توقف آنها در این اماکن فراهم شود.

استاندار سمنان تصریح کرد: در صورت توجه به اماکن مذهبی و فرهنگی موجود در شهرستان دامغان ، ارزش‌افزوده ایجاد شده کمک شایانی در توسعه همه‌جانبه این شهرستان و ایجاد اشتغال خواهد کرد.

وی عنوان کرد: آمادگی داریم تا در زمینه گسترش بیش‌ازپیش گردشگری در شهرستان دامغان تلاش کرده و امکانات و خدمات لازم را با مساعدت و همکاری مردم و مسئولان فراهم کنیم.

آشناگر ضمن تشکر از تلاش‌های مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان جهت ایجاد فرصت‌های ارائه خدمات به زائران امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد تا بیش‌ازپیش، فرصت برای خدمت به زائرین حضرت علی بن موسی‌الرضا علیه‌السلام در سطح استان و به‌ویژه شهرستان دامغان ایجاد شود.‌

انتهای پیام/

مربوطه به : اجتماعیمیراث و گردشگریاخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :