Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 22297 |

توصیه های پزشکی برای زائران پیاده اربعین جهت پیگیری از مشکلات عضلانی


کمتر از چند روز به اربعین ابا عبدالله حسین (ع) نمانده است. این روزها بسیاری ازعاشقان اهل بیت و امام حسین (ع) در تدارک حضور در پیاده روی عظیم اربعین هستند. رعایت چند نکته در طول سفر برای کسانی که به این سفر معنوی عازم هستند، باعث می شود تا در طول سفر و پس از بازگشت مشکلات عضلانی نداشته باشند.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز،یکی از مهم ترین موارد در این سفر معنوی انتخاب کفش مناسب برای پیاده روی است. سعی کنید از کفش راحت و سبک که به این منظور در بازار یافت می شود استفاده کنید.

پوشیدن دمپایی در طول سفر ممکن است باعث آسیب رسیدن به انگشتان و مشکلات عضلانی شود. سعی کنید قبل از سفر وسایل مورد ضروری را برای حمل انتخاب کنید. بردن وسایل غیر ضروری در طول سفر تنها بارتان را سنگین و حمل ساک یا کوله را برایتان دشوار می کند.

کوله استاندارد هم یکی از وسایل ضروری در این سفر است. سعی کنید از کوله هایی که بندهای مناسب برای قرار گیری روی شانه ها و بندهایی برای بستند دور کمر دارند استفاده کنید. کوله هایی که بندهایی دور کمر دارند باعث تقسیم وزن شده و از دردهای عضلانی سر شانه و خستگی می کاهد.

ماساژ در طول سفر باعث رفع خستگی اندامها و کاهش درد می شود. سعی کنید پماد مسکنی به همراه داشته باشید تا در صورت درد پاها و عضلات از آن استفاده کنید.

نوشیدن مایعات و آب در طول سفر بخصوص پیاده روی باعث رسیدن آب لازم به بافت ها شده و از ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری می کند.

فراموش نکنید بستن شال یا چفیه به دور کمر در طول پیاده روی از ایجاد کمر درد جلوگیری می کند. نحوه درست راه رفتن در پیاده روی طولانی هم از مهم ترین مواردی است که فرد باید رعایت کند. طریقه درست راه رفتن به این شکل است که باید حرکت از پاشنه به پنجه باشد. قبل از شروع پیاده روی سعی کنید زمان مناسبی برای پیاده روی و استراحت خود در نظر بگیرید.

راه رفتن طولانی و بدون استراحت در ابتدای مسیر باعث خستگی زود هنگام و ایجاد دردهای عضلانی همچنین تاول می شود. التماس دعا

مربوطه به : عتبات عالياتأماكن مذهبياخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :