Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 22293 |

استقرار قرارگاه رسانه‌ای جهت پوشش اخبار اربعین در مرز آستارا


مدیرکل صداوسیمای استان گیلان از استقرار تیم رسانه‌ای هفت نفره در شهرستان آستارا خبر داد و گفت: این قرارگاه رسانه‌ای به‌مدت چهار شبانه‌روز اخبار مربوط به اربعین حسینی را پوشش داده و در رسانه ملی منعکس می‌کند.

به گزارش بقاع نیوز به نقل ازخبرگزاری فارس، حسین ظهیری عصر امروز در جریان بازدید از موکب‌های اسکان و پذیرایی از زوار خارجی عتبات عالیات در این شهرستان اظهار کرد: برای استان گیلان افتخار بزرگی است که از زائرین خارجی پیاده‌روی بزرگ اربعین حسینی میزبانی می‌کند.

وی با بیان اینکه امسال به‌همت صداوسیمای استان گیلان یک تیم رسانه‌ای متشکل از هفت نفر در شهرستان آستارا مستقر شده است افزود: این قرارگاه رسانه‌ای به‌مدت چهار شبانه‌روز اخبار مربوط به اربعین حسینی را پوشش داده و در رسانه ملی منعکس می‌کند.

مدیرکل صداوسیمای استان گیلان مکان پخش اخبار مربوط به زوار خارجی عتبات عالیات در مرز شهرستان آستارا را در شبکه‌های باران، خبر و شما دانست و بیان کرد: رسانه ملی استقرار چند قرارگاه رسانه‌ای نیز در داخل کشور عراق و مرز مهران جهت مستندسازی وقایع پیاده‌روی بزرگ اربعین تدارک دیده است.

ظهیری با اشاره به برنامه‌های پخش زنده صداوسیمای استان گیلان برای عزاداری‌های داخلی افزود: برای شب اربعین حسینی، پخش زنده از شهرستان لنگرود و برای روز اربعین حسینی، پخش زنده از شهرستان آستانه‌اشرفیه پیش‌بینی‌شده و امیدواریم پیاده‌روی صبح اربعین حسینی مردم شهرستان آستارا نیر در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش فارس، طی پنج روز گذشته بالغ‌بر چهارهزار نفر از زوار خارجی عتبات عالیات به‌واسطه مرز زمینی شهرستان آستارا وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شده و پس از اسکان و پذیرایی در موکب‌های پایانه مرزی و امام‌زادگان ابراهیم و قاسم(ع) این شهرستان به کربلای معلی عزیمت کرده‌اند.

انتهای پیام/

مربوطه به : عتبات عالياتأماكن مذهبياخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :