Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 22241 |

امامزاده ای در بازار تهران که گره گشایی می کند


مشهور است که مردم این امامزاده بزرگوار را امامزاده کم صبر می گویند که اگر کسی به ایشان متصل شود سریع حاجتش به اجابت خواهد رسید.

امامزاده اسماعیل(ع) بازار تهران از جمله امامزادگانی مشهور پایتخت است که کرامات زیادی از آن نقل شده که در این مجال مدیریت این امامزاده در گفتگو با بقاع نیوز کرامتی را نقل نموده که در ادامه می آید.

حجت الاسلام و المسلمین جواد طوبایی، مدیر امامزاده اسماعیل بازار تهران در گفتگو با خبرنگار بقاع نیوز با اشاره به کرامات این امامزاده جلیل القدر به کرامتی از این امامزاده اشاره و بیان کرد: مشهور است که مردم این امامزاده بزرگوار را امامزاده کم صبر می گویند که اگر کسی به ایشان متصل شود سریع حاجتش به اجابت خواهد رسد.

وی ادامه داد: در این مدتی که توفیق تشرف در این امامزاده را پیدا کردم، نمونه متعددی را از کرامت این امامزاده جلیل القدر مشاهده نمودم و هم اینکه افرادی آمدند و کرامات این امامزاده را نقل نمودند.

حجت الاسلام طوبایی بیان کرد: از جمله کرامات این امامزاده، خانمی حدود ۶۰ – ۷۰ ساله بود که ایشان آمد امامزاده و گفت من در جوانی عاشق جوانی شدم اما وی معلول بود و خانواده ام در این ازدواج مخالف بودند و می گفتند یا این جوان یا خانواده، یکی را باید انتخاب کنی.

وی در ادامه افزود: این خانم گفت من آن جوان را انتخاب کردم، ولی همه خانواده ام از من بریدند و من خیلی دوست داشتم صدای خواهرهایم را بشنوم و آنها را ببینم. و این خانم آمده بود دفتر امامزاده و داشت این جریان را تعریف می کرد و گریه می نمود و من بی اختیار به این خانم گفتم چرا داری این جریان و مشکلات را برای من تعریف می کنی؟ بلند شو و برو به خود امامزاده بگو.

مدیریت امامزاده اسماعیل(ع) اظهار کرد: بعد این خانم از دفتر رفت و حدود یک ربع بعد خادم امامزاده خبر داد که خانمی دارد شدید گریه می کند و بغض گلویش را گرفته و به شدت می لرزد، و مشاهده کردیم که همان خانمی است که یک ربع قبل در دفتر بود.

وی ادامه داد: او را به دفتر راهنمایی کردیم و آمد دفتر و لیوان آبی به وی دادیم و نوشید کمی که حالش بهتر شد گفت وقتی شما این حرف را به من زدید رفتم خدمت امامزاده اسماعیل(ع) و از دم در هنوز وارد حرم هم نشده بودم و داشتم مشکلاتم را به ایشان می گفتم که هنوز به پای ضریح نرسیده بودم که گوشی موبایلم زنگ زد و گوشی را برداشتم دیدم خواهرم است که بعد از چند دهه به من زنگ زده بود.

حجت الاسلام طوبایی در پایان افزود: به این سرعت امامزاده اسماعیل(ع) کاری کرد که خود خانواده این خانم بعد از چند دهه به وی زنگ زدند. و از این کرامات فراوان است که در فرصت های آتی عرض خواهد شد.

گفتگو از: امیرمحسن سلطان احمدی

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهکرامات (شفایافتگان)اخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :