oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google
کدخبر : 22174 |

تفاهم نامه همکاری بین ادارات اوقاف و زندانهای استان منعقد شد


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه بین ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان و زندانها و اقدامات تامینی این استان خبر داد.

به گزارش بقاع نیوز به نقل از ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله واحدی در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین ادارت کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان و زندانها و اقدامات امنیتی و تربیتی این استان اظهار کرد: این تفاهم نامه با هدف ارتقاء سطح همکاری های متقابل و نشر فرهنگ و معارف دینی و قرآنی بین دو اداره کل منعقد شده است.

وی افزود: پس از امضای این تفاهم نامه و در مقام عمل، برای مددجویان زندان، خانواده آنها، کارکنان و خانواده کارکنان زندان کلاسهای آموزشی طرح ملی حفظ قرآن کریم در قاطع سنی ۱۲-۷ سال جهت حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم ، ۱۹-۱۲ سال حفظ جزء ۳۰ و ۱ قرآن کریم و بالای ۱۹ سال حفظ جزء ۳۰ ، ۱ و ۲ و حفظ موضوع برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان استفاده با اشاره به ظرفیت وقف مشارکتی عنوان کرد و گفت:  تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف و ایجاد موقوفات جدید با نیت توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و اجرای برنامه های قرآنی و مذهبی و سایر نیازهای روز اداره کل زندانهای استان از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

وی تصریح کرد: تامین مربیان خواهر و برادر دوره های حفظ قرآن کریم، اعزام مبلغ در ایام تبلیغی مانند ماه مبارک رمضان و  ماه های محرم و صفر و اجرای طرح فرهنگی زندگی به رنگ خدا از موارد دیگریست که در تفاهم نامه آمده است.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سمنان نیز در این برنامه با اشاره به حمایت های خوب اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در طول سال از برنامه های قرآنی و فرهنگی زندانها افزود: در طول سال برنامه های فرهنگی متعددی در مناسبت های مذهبی و ملی برای مدد جویان زندان برگزار می شود.

محمود باهنر با اشاره به برگزاری محافل انس با قرآن کریم در مناسبت های مختلف سال برای مددجویان زندان اشاره کرد و عنوان کرد: علاوه بر محافل قرآنی مسابقات قرآن نیز در سه گروه مددجوان، سربازان و کارکنان اداره کل زندان ها در طول سال برگزار می شود.

انتهای پیام/

مربوطه به : اجتماعیاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :