Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 21069 |

همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) اجتماع بزرگ بانوان در بقعه سیده ملک خاتون


بقعه سیده ملک خاتون در جشن میلاد حضرت معصومه و روز دختر میزبان انبوه زائران و عاشقان اهل بیت ع بود.

به گزارش بقاع نیوز،این مراسم با مداحی حاج محمدرضا اشراقیان و سخنرانی سفیر عفاف و حجاب بانو الهام چرخنده و اجرای خواننده صدا و سیما حامد محضر نیا برگزار شد.

جمعیت مشتاق ساعتها قبل از شروع مراسم با حضور در صحن و حیاط امامزاده علاقه مندی خود را به این مراسم نشان می دهند. همه جورچهره ای در جمع دیده می شود از کودکان و نوجوانانی که لحظه ای قرار ندارد تا بانوانی که برچهره هایشان گردپیری نشسته است. پخش مداحی از بلندگو حال و هوای جشن را در فضای امامزاده پراکنده است: با نسیم گل معطرشدفضا/ از وجودت فاطمه اخت الرضا.

« محمد قیصری » مدیریت امامزاده سیده ملک خاتون درباره اجتماع بزرگ خاتون می‌گوید:« با توجه به تقارن دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب و همزمانی این دو مناسبت تصمیم به برگزاری این جشن گرفتیم و قرار بریک برنامه جامع وکامل بود و از چند روز قبل تبلیغات منطقه ای کردیم و به حمدالله طبق پیش بینی استقبال خوبی هم از سوی بانوان و حتی آقایان شد و ان شاالله در آینده هم به مناسبتهای مختلف چنین برنامه هایی را در صدر کار داریم.»

باخنک‌تر شدن هوا، برتعدادجمعیت هم افزوده می‌شود. باحضور بانو« الهام چرخنده» شوروهیجان خاصی در میان جمعیت می‌افتد. بانو چرخنده که خود سفیر حجاب و عفاف است، اندکی از کرامات حضرت معصومه و ازفضایل حجاب می‌گوید.

در ادامه جایزه ویژه تولیت و مدیریت امامزاده که سفر به مشهدمقدس است به یکی از بانوان متولی برگزیده  اهدا می شود.

در پایان این مراسم به تعدادی از زنان و دختران حاضر در جشن که نامشان معصومه است جوایزی اهدا می‌شود.

انتهای خبر/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :