Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 21062 |

با حمایت ستاد بازسازی عتبات عالیات رمان شهنواز روانه بازار خواهد شد


شهنواز که سیزدهمین کتاب و دومین رمان رسولی است؛ روایتی متفاوت از نبرد پنهان لایه‌های فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی و دشمنان آن است

به گزارش بقاع نیوز به نقل از ایلنا، شهنواز که سیزدهمین کتاب و دومین رمان رسولی است؛ روایتی متفاوت از نبرد پنهان لایه‌های فرهنگی، اجتماعی  انقلاب اسلامی و دشمنان آن است که به تلاش نیروهای بیگانه برای سوءاستفاده از نارسایی‌ها، جذب نیرو برای گروه‌های تکفیری در ایران و مبارزه‌ی با این تهاجم همه‌جانبه می‌پردازد.

این نویسنده که برای نوشتن رمان شهنواز با حمایت ستاد بازسازی عتبات عالیات، سفرهایی به کشور عراق و شهرهای زیارتی آن داشته است، برای پرداخت مستند به وقایع و توصیف درست رویدادها بیش از یکسال، ده‌ها ساعت فیلم و صدها عکس و گزارش‌های مختلف را مطالعه کرده است.داستان شهنواز که اخیرا برای انتشار به انتشارات کتابستان سپرده شده، در اماکنی چون زابل، تهران، حله و شهرهای زیارتی عراق روایت می‌شود.

پیش از این کتاب‌هایی چون سه راه سرگردون (رمان)، روایت ناتمام (زندگینامه)، شناسایی (خاطره/ داستان)، هنر برای حقیقت (پژوهش مطالعات هنر)، زندگینامه شهید قاضی طباطبایی، سلام بر سحر ( استان بلند) و چندین اثر ادبی دیگر از رضا رسولی منتشر شده است‌.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهمعرفی کتاباخبارآخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :