oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google melih siker
کدخبر : 21059 |

آغاز به کار ویژه نامه پویش “امامزادگان سرزمین من”


این پویش شامل مجموعه تولیدات رسانه‌ای در قالب‌های تلویزیونی، رادیویی، عکس نوشته و گرافیک‌های مفهومی ویژه معرفی و تکریم و توجه به امامزادگان و نقش و تأثیر این مکان‌های معنوی در نشاط و پویایی خانواده‌ها و فضای کلی جامعه ایرانی و نیز نقش آفرینی مثبت زیارت‌های معنوی در زندگی شخصی است.

به گزارش بقاع نیوز از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در این خصوص اظهار داشت: پویش #امامزادگان_سرزمین_من ، توسط پرتال فرهنگی راسخون وابسته به معاونت فرهنگی، اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شده است. این پویش شامل مجموعه تولیدات رسانه‌ای در قالب‌های تلویزیونی، رادیویی، عکس نوشته و گرافیک‌های مفهومی ویژه معرفی و تکریم و توجه به امامزادگان و نقش و تأثیر این مکان‌های معنوی در نشاط و پویایی خانواده‌ها و فضای کلی جامعه ایرانی و نیز نقش آفرینی مثبت زیارت‌های معنوی در زندگی شخصی و روابط اجتماعی افراد و استفاده بهینه از فرصت حضور در صحن و سرای امامزادگان، در فضای مجازی تولید و منتشر شده است.
وی ادامه داد:پویش #امامزادگان_سرزمین_من ، حرکتی است هدفمند با موضوع نشاط و تربیت، پیوند و سبک زندگی پایدار زیر سایه حضرات و نوادگان پاک و مقدس ائمه معصومین علیهم السلام که در صدد است تا گفتمان لذت زیر سایه معنویت و زیارت را جریان سازی نموده و مکان‌های معنوی و از جمله حرم امامزادگان مقدس را وارد سبد سیاحتی و تغدیه روحی روانی مردم نماید.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در خاتمه اظهار داشت : بخش‌ها و آیتم‌های مختلفی برای این حرکت فرهنگی_رسانه‌ای در فضای مجازی تدارک دیده شده است که از حیث تنوع قالب و محتوا کم‌نظیر می باشدمی‌باشد.

برگزاری همایش امامزادگان در استان قزوین در دهه کرامت

‎ ستاد برگزاری دهه کرامت و تکریم امامزادگان در اوقاف تشکیل شده و دراین راستا فعالیت‌های مختلفی برنامه‌ریزی شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با اشاره به اهمیت امامزادگان گفت: همایش بزرگداشت امامزاده حسین(ع) به منظور تجلیل از نقش امامزادگان در ترویج معارف اسلامی و احیای ارزش‌های حسنه در دستور کار است.
وی خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاهی برای معرفی امامزادگان پیش‌بینیشده مسابقه کتابخوانی به صورت گسترده در زمینه موضوع زیارت و امامزادگان برگزار می‌شود.
وی افزود: برنامه‌های متنوعی از سوی این اداره‌کل برگزار می‌شود که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری جشن تکریم و بزرگداشت امامزادگان در دربیش از ۸۳ بقعه در دهه کرامت اشاره کرد.
حجت‌الاسلام مجیدی بیان کرد: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با رسالتی خطیری که در حوزه وقف دارد در برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌هایدهه کرامت بیش از پیش تلاش کرده تا این دهه در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه ایناستان برگزار شود.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :