Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 19749 |

بازدید سرزده وزیر کشور از ظرفیت‌های توریستی سه شهرستان استان سمنان


وزیر کشور در یک سفر غیررسمی به استان سمنان از ظرفیت‌های توریستی شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه دیدن کرد

به گزارش خبرنگار فضای مجازی بقاع نیور ،عبدالرضا رحمانی فضلی در این سفر از ابنیه مذهبی و قدیمی و مناطق طبیعی شهرستان سمنان دیدن کرد.

وزیر کشور در مرقد مطهر امامزادگان یحیی ابن موسی الکاظم (ع) و علی ابن جعفر الصادق (ع) نیز حاضر شد و ضمن زیارت این امامزادگان به مقام شامخ شهدای والامقام مدفون در این بقاع متبرکه و ازجمله سردار شهید حسن شاطری ادای احترام کرد.

رحمانی فضلی در ادامه سفر خود به مناطق و ابنیه قدیمی سمنان مانند دروازه ارگ، تکایای پهنه و ناسار و همچنین بازار قدیمی سر زد.

حضور در مقبره شیخ علاءالدوله سمنانی که از بزرگان تصوف ایرانی و از شاعران و نویسندگان بزرگ بودند از دیگر برنامه‌های وزیر کشور در سمنان بود.

رحمانی فضلی در ادامه سفر خود از مناطق و ظرفیت‌های توریستی سمنان از مناطق کویری جنوب این شهر نیز دیدن کرد.

وزیر کشور پس از آن به شهرستان مهدیشهر رفته و از جاذبه‌های گردشگری در روستای پرور، رودبارک این شهر دیدن کرد.

رحمانی فضلی با حضور در شهرستان سرخه ضمن بازدید از روستای تاریخی بیابانک این شهرستان مسائل مربوط به احیای بافت تاریخی و توریستی آن را بررسی کرده و با حضور در خانه‌های زیرزمینی و تاریخی این روستا با تعدادی از مالکان اقامتگاه‌های بومگردی و مردم روستای تاریخی بیابانک در راستای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در آن گفت‌وگو کرد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

مربوطه به : أماكن مذهبياجتماعیمیراث و گردشگریسیر و سفرفضای مجازیاخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :