Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 19382 |

اجرای طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع کشور


این طرح از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین در امامزادگان و بقاع متبرکه کشور اجرا می‌شود تا امامزادگان تبدیل به قطب فرهنگی شود.

به گزارش بقاع نیوز، حجت‌الاسلام ولی‌الله عادلی در حاشیه همایش آماده‌سازی و استقبال از طرح نوروزی آرامش بهاری که با حضور مدیران، هیأت امنا و خادمین بقاع متبرکه استان تهران در امامزاده حسن(ع) برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: در ایام نوروز سازمان اوقاف و امور خیریه طرح آرامش بهاری را در امامزادگان و بقاع متبرکه کشور اجرا می‌کند.

وی افزود: اصل طرح آرامش بهاری برگرفته از سخنان گهربار امام خمینی(ره) مبنی بر زندگی توأم با آرامش در امامزادگان و بقاع متبرکه و همچنین تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر قطب فرهنگی شدن آنجاست.

مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف تصریح کرد: با نظرسنجی‌های انجام‌شده مردم اعلام رضایت خوبی از اجرای طرح آرامش بهاری کردند.

حجت‌الاسلام عادلی اضافه کرد: ۴۰ میلیون زائر در ایام نوروز در امامزادگان و بقاع متبرکه حضور پیدا می‌کنند و با آنکه اکثر دستگاه‌های اجرایی در این ایام تعطیل هستند اما سازمان اوقاف و امور خیریه در جهت خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: طرح آرامش بهاری از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین در امامزادگان و بقاع متبرکه برگزار می‌شود ضمن اینکه تلاش داریم تا فضای معنوی و مناجات‌خوانی و برنامه‌های فرهنگی خاصی را در این ایام با حضور ۳ هزار روحانی و مبلغ اجرا کنیم.

مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف گفت: برپایی غرفه‌های کودک و نوجوان و پاسخ به سوالات شرعی و اطعام زائریان در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه از دیگر برنامه‌های طرح آرامش بهاری است.

حجت‌الاسلام عادلی تأکید کرد: جلسات توجیهی طرح آرامش بهاری برای مدیران آستان‌ها و هیأت امنا‌های آن برگزار شده و یا می‌شود.

وی در پایان گفت: در خیمه‌های معرفت،‌ غرفه‌ای مخصوص کودکان و نوجوانان برپا شده و تلاش داریم تا از مبلغین متخصص در این خصوص بهره بگیریم.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :