oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun
کدخبر : 19260 |

مهلت شرکت در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم تمدید شد / رقابت حافظین سوره های ملک و واقعه تا حفظ کل


مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: بنا به اعلام ستاد برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم مهلت ثبت نام تا سیم دی ماه تمدید شد.

 

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسین زارع زاده با اعلام این خبر افزود: مهلت ثبت نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا سیم دی ماه تمدید و شد و علاقه مندان می تنوانند در فرصت باقی منده از طریق پایگاه اطلاع رسانی به آدرس http://www.quranedu.ir/  در این رقابت ها ثبت نام نموده و علاوه بر دریافت گواهینامه از جوایز ارزنده آن نیز برخوردار شوند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد افزود: هر کدام از ارگان های فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه در سال های گذشته به صورت جداگانه این آزمون را برگزار می کردند که از امسال و برای اولین بار پس از شانزده دوره این اتفاق و رویداد مهم قرآنی به صورت سراسری و با هم افزایی ارگان های دولتی برگزار می گردد.

وی افزود: این آزمون در چهار موضوع کلی حفظ قرآن، ترجمه و مفاهیم قرآن ، معارف اهل بیت (ع) و انس با قرآن کریم برگزار می گردد که علاقه مندان می توانند در هر یک از این موضوعات رشته های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

زارع زاده افزود: آزمون این دوره ویژه عموم علاقه مندان بوده و برای مثال در رشته های زیر مجموعه موضوع حفظ ، افرادی که حتی سوره های ملک و واقعه را نیز حفظ باشند می توانند در این آزمون شرکت کنند.

این آزمون به صورت هماهنگ در سراسر کشور در روز ۱۰ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :