Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 19164 |

کتابی درباره شهید محمود صارمی چاپ شد


کتاب «گزارش آخرین گزارش» درباره شهید محمود صارمی که روز شهادتش به روز خبرنگار نامگذاری شد، منتشر و روانه بازار کتاب شد.

 
به گزارش بقاع نیوز، بهمن کبیری پرویزی، که همسایگی خود را با برادر شهید صارمی از جمله انگیزه‌های نگارش کتابی درباره این خبرنگار شهید عنوان کرده، در مقدمه‌ای بر این کتاب نوشته است: سنخیت حرفه، احساس مسئولیت در برابر یک خبرنگار، شهادت خبرنگار در غربت و خارج از سرزمین مادری، شهادت در حین انجام وظیفه و احساس مسئولیت اجتماعی در برابر وقایع اتفاق افتاده، انگیزه‌های من در مورد نگارش این کتاب بودند.

وی افزوده است: من با شهید محمود صارمی در ایرنا همکار نبودم ولی از حیث حرفه‌ای هر دو خبرنگار بودیم. شهید محمود صارمی یک خبرنگار بود و من در برابر یک همکار احساس مسئولیت دارم. حجت‌الله صارمی از آن دست افراد اُفتاده و سر به زیری است که او را از نزدیک شناخت. جلسات متعددی که با حجت‌الله صارمی (برادر شهید صارمی) داشتم، منتهی به شناخت هر چه بیشتر شهید محمود صارمی و همچنین خود حجت‌الله صارمی شد. هر دو برادر را افرادی متعهد، مخلص و دلسوز یافتم. احساس مسئولیت و وظیفه‌شناسی هر دو برادر ستودنی است. یک برادر در راه انجام وظیفه جان شیرین خود را به جان‌آفرین تقدیم می‌کند و برادر دیگر در راه احیاء نام برادر شهید خود و سایر شهداء و همچنین مسئولیت‌های اجتماعی خود بدون چشم‌داشت شخصی تلاش و مجاهدت می‌کند.

کبیری پرویزی که اثرش را به صورت ناشر – مولف منتشر کرده، آن را به خانواده شهید صارمی تقدیم کرده است. وی همچنین از استفاده از مشاوره‌های دو دانشجوی خارجی یکی افغانستانی و دیگری پاکستانی در تدوین این کتاب سپاسگزاری کرده و همچنین عنوان کرده است: حجت صارمی در تهیه مطالب این کتاب نقش اساسی داشته و تعداد زیادی عکس از آرشیو شخصی خود به منظور تهیه این کتاب در اختیار نگارنده گذاشته است.

منبع:خبرگزاری مهر

مربوطه به : معارفشهدادین و اندیشهاخبار ویژهاخبارپایگاهمعرفی کتاباخبارآخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :