Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

کدخبر : 19048 |

احیای موقوفات ،راهی برای حل مشکلات اقتصاد مقاومتی در آذربایجان شرقی


به گزارش بقاع نیوز،حجت الاسلام مصائبی در نشست تخصصی وقف و سلامت گفت : وقف موضوع بسیار مبارکی است که پشتوانه نظام است ولی متأسفانه برای احیای آن همیشه با مشکل و مقاومت منفعت طلبان روبرو می شویم در حالی که اگر موقوفه های متعدد استان احیا شوند بسیاری از مشکلات جامعه حل می شود .
وی افزود: موقوفه های ربع رشیدی از بستان آباد تا زنوز از این موقوفه هایی است که اگر احیا شود می تواند مشکلات بزرگی را در بخش سلامت حل کند .
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان خاطرنشان کرد : کسانی هم که اعضای بدنشان را پس از مرگ اهدا می کنند واقف هستند هستند .
ایرجیان مسئول بسیج جامعه پزشکی استان نیز محور فعالیت این مجموعه را ، فرهنگ سازی در جامعه دانست و گفت : با سازماندهی سفیران سلامت و همکاری با نهادهای مختلف برای افزایش تعداد اهدا کنندگان تلاش می کنیم و هم اکنون ۱۵ هزار نفر در استان فرم اهدای عضو را تکمیل کرده اند .
مسئول امور هماهنگی پیوند اعضای بسیج جامعه پزشکی استان هم گفت : هم اکنون ۳۰ درصد از ۲۷ هزار نفری که در کشور منتظر دریافت عضو هستند در آذربایجان شرقی زندگی می کنند .
زارع زاده افزود: به همت بسیجیان گمنام از سال ۹۳ تا نیمه ی اول امسال ۳۲ نفر در استان اعضایشان را اهدا کرده اند و برای تکمیل و تجهیز بخش پیوند در تبریز نیازمند کمک خیران هستیم .
در این مراسم اعضای جلسه فرم اهدای عضویت را تکمیل کردند و از دو خانواده اهداکننده عضو تجلیل شد .

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :