کدخبر : 18876 |

برگزاری یادواره شهدای مدافعان حرم و اربعین شهید حججی در مسجد امام علی ع شهرستان گرمسار


در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی یادواره شهدای مدافع حرم و اربعین شهید حججی هم زمان با برگزاری نماز جماعت با حضور امام جمعه شهرستان گرمسار حجت الاسلام آرامی ؛ فرمانده سپاه،جانشین نیروی انتظامی، ریاست اداره آموزش و پرورش ودیگر مسولان و اهالی شهرستان گرمسار بر گزار شد.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز ؛ در این مراسم که به همت خیرین ؛ پایگاه برادران بسیج امام علی (ع) و پایگاه بسیج خواهران فاطمه الزهرا س ؛ هیات امناء مسجد امام علی و سپاه ناحیه گرمسار برگزار شد . ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای کربلا از شهدای مدافع حرم و شهید حججی تجلیل شد.
امرالله عامری از مدافعان حرم عضو سپاه گرمسار با بیان خاطرات خود از شهدایی مدافع حرم از اخلاص و مهیا بودن آن عزیزان جهت پوشیدن ردای شهادت سخن گفت . ایشان با ذکر خاطره اتی از شهیدان مدافع حرم اخلاص و دلاوری مردی آنان در دفاع از حرم حضرت زینب به تصویر کشید .
حجت الاسلام مداحی امام جماعت مسحد امام علی ع نیز با ارایه برنامه ای چند رسانه ای با مروری بر مجاهدت های رزمندگان دفاع مقدس ؛ مجاهدت های مدافعان حرم را در تداوم جهاد و مبارزه انقلاب اسلامی با استکبار قلمداد نمود .
مداحی برادر شور یابی و سخنان امام جمعه محترم شهرستان از دیگر برنامه این یادمان بود .
امام جمعه شهرستان با متبرک قلمداد نمودن محفل شهدای مدافع حرم ؛ دیدار با خانواده مدافعان حرم را از برنامه های ضروری مسولان شهرستان اعلان نمود .
این مراسم با صرف نذری که هزینه آن توسط یکی از خیرین تامین شده بود به پایان رسید .
شایان ذکر است ؛ یکی دیگر از خیرین اهدا کننده سیستم صوتی کامل به مسجد امام علی ع به نیابت از پدر و مادرش قبل از برگزاری این یاد واره ،در حاشیه این مراسم درگفتگو با خبرنگار ” بقاع خبر ” اقدام خود را قدمی کوچک در جهت نشر و معارف اسلام ناب محمدی ،زنده نگه داشتن عاشور و تجلیل از جان برکفانی دانست که با ” مهاجرت ؛ مجاهدت و شهادت ” از اسلام ناب محمدی دفاع می کنند.
انتهای پیام/

مربوطه به : أماكن مذهبيمساجدمعارفشهدامدافعان حرماخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

RSS

دیدگاه شما :