کدخبر : 18798 |

کاروان شادی اهل بیت (ع)در روز عید غدیر، برگزار می شود


رئیس اداره اوقاف گلوگاه با اشاره به برگزاری کاروان شادی اهل بیت(ع) در روز عید غدیر، این حرکت را الگویی برای شادی اهل بیت(ع) که به صورت جمعی برگزار می‎شود دانست.

به گزارش بقاع نیوز، رئیس اداره اوقاف گلوگاه با اشاره به برگزاری کاروان شادی اهل بیت(ع) در روز عید غدیر، این حرکت را الگویی برای شادی اهل بیت(ع) که به صورت جمعی برگزار می‎شود دانست.

به گزارش شمال آنلاین محمد حسین فاضلی با اشاره به اینکه این کاروان شادی امسال برای اولین بار در استان و شهرستان. گلوگاه برگزار می‎شود گفت: ایام عید غدیر بهترین زمان برای شادی اجتماعی است.

فاضلی ادامه داد: این جشن شادی در روز عید غدیر ساعت ۱۰ صبح در امامزاده اسحاق خورشیدکلا برگزار و کاروان شادی با حضور مردم ولایی منطقه و هیات مذهبی از امامزاده اسحاق(ع) تا بقعه بی بی زینب(س) برگزار و به جشن و شادی اجتماعی سالم خواهند پرداخت.

رئیس اوقاف گلوگاه افزود: در شب و روز عید غدیر اماکن مذهبی جشن عید را با حضور مداحان اهل بیت عصمت و طهارت و با سخنرانی مبلغان برگزار می شود.

وی افزود: برنامه دعای توسل، زیارت عاشورا، دعای ندبه، تبلیغات و نصب پرچم و اذین بندی، ایستگاه صلواتی، همایش بانوان ولایی، تجلیل از سادات، خیمه معرفت در بقاع متبرکه از جمله برنامه های این ایام است.

فاضلی با ذکر این مطلب که ستاد مردمی ایام غدیریه و ستاد شهرستانی باید در این ایام فعال شود گفت: همگانی کردن برنامه های مذهبی ویژه شب و روز غدیر در شهرستان و همچنین زنده نگاه داشتن و ترویج سنن الهی در این ایام باید در برنامه ریزی لحاظ شود تا جشن شادی در این عید الله الاکبر همگانی شود.

انتهای پیام/

(نقل از شمال آنلاین)

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :