کدخبر : 18795 |

برگزاری نخستین جلسه منطقه‌ای اندیشه‌ورز در اداره‌کل اوقاف مازندران


مدیر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری نخستین جلسه منطقه‌ای اندیشه‌ورز به میزبانی روابط عمومی اوقاف مازندران خبر داد و گفت: این جلسه ویژه مدیران روابط عمومی ادارات‌کل اوقاف و امور خیریه استان‌های مازندران، گیلان و گلستان است.

به گزارش بقاع نیوز، محمود فیاض‌بخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری با اشاره به لزوم اهمیت ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف، اظهار کرد: رسانه‌ها بهترین ابزار برای ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف هستند و با تعامل دو طرفه بین اوقاف و خبرنگاران این موضوع مهم عملیاتی می‌شود.

وی با بیان اینکه اوقاف از فعالیت رسانه‌ها در حوزه وقف، موقوفات، معرفی آستان مقدس امامزادگان و فعالیت‌های قرآنی استقبال می‌کند، افزود: روابط عمومی اوقاف مازندران ارتباط با رسانه‌ها در راستای ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف را وظیفه خود می‌داند.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: سالانه حدود ۳ هزار خبر توسط روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران تولید و در سایت اطلاع‌رسانی این اداره‌کل بارگذاری می‌شود که مورد استقبال و استفاده رسانه‌های استان نیز قرار می‌گیرد.

فیاض‌بخش از برگزاری نخستین جلسه منطقه‌ای اندیشه‌ورز به میزبانی روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد و گفت: این جلسه ویژه مدیران روابط عمومی ادارات‌کل اوقاف و امور خیریه استان‌های مازندران، گیلان و گلستان است.

وی هدف از برگزاری این جلسه را بهره‌گیری بیشتر توانمندی‌ها و تجارب مدیران روابط عمومی دانست و خاطرنشان کرد: در این جلسه تجارب مدیران روابط عمومی در حوزه‌های مختلف در اختیار استان‌های یکدیگر قرار می‌گیرد و از موفقیت‌ها الگوبرداری می‌شود.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :