oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google
کدخبر : 18680 |

مردم وقف در راه سلامت را فراموش نکنند


رئیس فدراسیون فوتبال از مردم درخواست کرد تا هر اندازه که در وسعشان است در راه سلامت ، وقف کنند

 مهدی تاج در گفت وگو با خبرنگاران گفت: کمک به درمان سرطانی‌ها در هر حالتی و در هر اندازه‌ای ثواب دارد و هر اندازه که از دستمان برمی‌آید وقف کنیم.

وی در مورد وقف گفت: وقف سنت حسنه و کاری است که در راه خدا انجام می‌شود و باید به آن توجه داشت و هر انسان به هر اندازه که می تواند باید وقف کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد ساخت بیمارستان تخصصی سرطان با اوراق وقف نیز گفت: سرطان خیلی خطرناک است و درمانش هم هزینه زیادی دارد.

وی ادامه داد: خیلی از بیماران توانایی درمان ندارند نه به خاطر اینکه درمان وجود ندارد بلکه بخاطر هزینه های بالای آن و از درمان دور می‌مانند که ما باید به فکر آنها باشیم.

تاج افزود: بنابر این کمک به این بیماران هرچند اندک باشد نیز می‌تواند دردی از دردهای آنها کم کند و قطعا ثواب زیادی خواهد داشت.

وی با اشاره به فروش اوراق وقفی گفت: نکته مهم این است که همه افراد جامعه با هر مقدار دارایی می‌توانند این اوراق را بخرند و ثواب ببرند.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار وقفاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :